Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Пропозиції профспілок щодо ПТНЗ
Профспілки не погодили законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» щодо передачі професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів з державної в комунальну власність» та направили відповідно лист Міністру освіти і науки України. Повний текст листа додається.