Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Колективно - договірна робота

Ви запитували: щодо повідомної реєстрації колективних договорів в умовах реорганізації районів Миколаївщини

alt

У зв’язку з ліквідацією в Миколаївській області більшості райдержадміністрацій з усіма підрозділами (у т.ч. управліннями з соціального захисту населення районних держадміністрацій, які здійснювали повідомну реєстрацію колективних договорів в районах області), розташовані в реорганізованих районах підприємства, організації та установи – членські організації Миколаївської облпрофради зіткнулися з проблемою визначення суб’єктів, які повинні здійснювати повідомну реєстрацію колективних договорів.

З огляду на це, облпрофрада звернулась до Мінекономіки за відповідним роз’ясненням. Згідно з одержаною відповіддю Мінекономіки, для забезпечення здійснення повідомної реєстрації колективних договорів відповідне завдання має бути покладене на структурний підрозділ утворених районних державних адміністрацій чи рад об’єднаних територіальних громад, або для забезпечення виконання цих функцій в їх структурі має бути утворений спеціальний підрозділ (детальніше тут https://profrada.mk.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=4597:2021-03-04-07-40-21&catid=36:2011-05-30-09-11-11&Itemid=22 )

Детальніше...

Ви запитували: роз’яснення Мінекономіки щодо повідомної реєстрації колективних договорів в умовах реорганізації районів

alt

У зв’язку з ліквідацією в Миколаївській області більшості райдержадміністрацій з усіма підрозділами (у т.ч. управліннями з соціального захисту населення районних держадміністрацій, які здійснювали повідомну реєстрацію колективних договорів в районах області), Миколаївська облпрофрада звернулась до Мінекономіки за роз’ясненням щодо суб’єктів, які повинні здійснювати повідомну реєстрацію колективних договорів в реорганізованих районах, а також в об’єднаних територіальних громадах.

Згідно з одержаною відповіддю Мінекономіки, для забезпечення здійснення повідомної реєстрації колективних договорів відповідне завдання має бути покладене на структурний підрозділ утворених районних державних адміністрацій чи рад об’єднаних територіальних громад, або для забезпечення виконання цих функцій в їх структурі має бути утворений спеціальний підрозділ. Склад та структуру місцевих державних адміністрацій визначають їх голови.

Детальніше...

Час оновлювати колективні договори – спільне звернення Миколаївського міського голови та голови Миколаївської облпрофради

alt

З метою активізації колдоговірної кампанії-2021 підписано спільне звернення Миколаївського міського голови та голови Миколаївської обласної ради профспілок до керівників та голів профспілкових організацій підприємств, установ, організацій м. Миколаєва з рекомендацією підвести підсумки виконання зобов’язань по колективних договорах протягом 2020 року, а також розпочати роботу з укладання нових або внесення змін та доповнень до діючих колективних договорів.

Повідомна реєстрація колективних договорів у запитаннях і відповідях

alt

З 31 серпня 2019 року набула чинності нова редакція Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768.

Детальніше...

Встановлення у колективному договорі додаткових відпусток: що з фінансуванням?

alt

Відповідно до статті 1 Закону України «Про колективні договори і угоди», колективний договір, угода укладаються на основі чинного законодавства, ухвалених сторонами зобов’язань з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин й узгодження інтересів працівників та роботодавців.

За статтею 7 Закону України «Про колективні договори і угоди», зміст колективного договору визначається його сторонами. Колективний договір може передбачати додаткові порівняно з чинним законодавством й угодами гарантії, соціально-побутові пільги.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах червня

  2021 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  5710 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< серпня 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання