Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Допомога Збройним Силам України триває

alt

7 червня ц.р. в Новошмідтівському старостинському окрузі Сухоєланецької ОТГ Миколаївщини проведена акція-ярмарок, зініційована головою ОТГ Олександром Постикою та старостою Ольгою Кирилюк.

На акцію-ярмарок жителі Новошмідтовки готували різні страви, випічку, солодощі та пропонували бажаючим їх купувати. Зібрані кошти будуть направлені на закупівлю дрону та запасних частин для автомобіля ЗСУ.

alt

На захід були запрошені представники Миколаївської облпрофорганізації працівників державних установ на чолі з головою Тамілою Бугаєнко.

Облпрофорганізація працівників держустанов внесла посильний грошовий вклад у спільну справу. При відкритті акції-ярмарку Таміла Бугаєнко подякувала за запрошення та наголосила на активній позиції голови ОТГ, старости та загалом громади за їх активну позицію по допомозі ЗСУ. Адже такі акції-ярмарки планується провести у кожному селі громади.

alt

Таміла Бугаєнко також зазначила, що сьогодні, в такі важкі часи, облпрофорганізація не знаходиться осторонь спілчан, приймає активну участь у заходах, надає необхідну допомогу. Насамкінець вона закликала до солідарних дій та активної позиції у цей складний час.

Прес-центр облпрофради

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2024 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання