Миколаївська обласна рада
професійних спілок

День облпрофради на ПП «Вікторія»

alt

6 грудня п.р. в первинній профорганізації ПП «Вікторія» (м.Вознесеньськ), в рамках заходів до Міжнародного дня захисту прав людини, було проведено День облпрофради.

На заході голова облпрофради Любов Онищенко відповіла на питання, які турбували більшість працівників: яким чином мають оформлюватись правовідносини між працівником та роботодавцем у період дії воєнного стану? Були порушені питання особливостей регулювання робочого часу та часу відпочинку, зміни істотних умов праці.

alt

Завідувачка відділу з правової роботи облпрофради Олена Чернова розкрила питання обчислення стажу роботи, що дає право на щорічну відпустку.

З огляду на те, що працівників турбує питання постійної зайнятості та належної оплати праці в умовах використання виробничих потужностей підприємства не в повному обсязі, роботодавцю було запропоновано скористатись можливістю отримання компенсаційних виплат, передбачених державою для підтримки роботодавців. Зокрема, розглянути можливість взяття участі в компенсаційних програмах для роботодавців від служби зайнятості, у т.ч. отримання допомоги по частковому безробіттю для працівників у разі втрати ними частини заробітної плати (доходу) у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг) з причин економічного, технологічного характеру, виникнення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного або воєнного стану, встановлення карантину.

alt

Голові первинної прфорганізації Ірині Волковій було запропоновано, при необхідності, звертатись до фахівців облпрофради за консультаціями та допомогою при порушенні трудових прав членів профорганізації.

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< лютого 2024 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання