Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Розширене засідання Президії Миколаївської обласної ради профспілок, з нагоди 75-ти річчя з дня створення Миколаївської облпрофради

alt

10 листопада п.р. відбулось розширене засідання Президії Миколаївської облпрофради, присвячене 75-ти річчю з дня її створення. У засіданні Президії взяли участь члени Президії, голови первинних профспілкових організацій, ветерани профспілкового руху Миколаївщини. На засідання Президії також були запрошені соціальні партнери: директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА Оксана Єльчієва, начальник Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Роман Возняк, генеральний директор Миколаївської обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» Олександр Шпиль, начальник відділення НСПП в Миколаївській області Наталія Жуковська.

alt

На засіданні Президії було підписано Меморандум про співпрацю між Південним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці та Миколаївською обласною радою професійних спілок. Меморандум скріпили своїми підписами голова Миколаївської облпрофради Любов Онищенко та начальник Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Роман Возняк.

Голова облпрофради Любов Онищенко вручила соціальним партнерам Подяки за тісну співпрацю та вагомий внесок у розвиток профспілкового руху Миколаївщини.

З нагоди відзначення 75-ої річниці з дня створення Миколаївської облпрофради голова облпрофради Любов Онищенко виступила з питання: «Профспілки Миколаївщини: історія, сучасність, перспективи».

alt

alt

В засіданні Президії облпрофради взяла участь та виступила колишня голова Миколаївської облпрофради, яка очолювала облпрофраду найбільший термін – понад 16 років (1986-2002 роки) Надія Макарова, ветерани профспілкового руху.

alt

Наприкінці розширеного засідання Президії учасники зробили пам’ятне фото.

alt

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< листопада 2023 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання