Миколаївська обласна рада
професійних спілок

На Миколаївщині привітали освітян з їх професійним святом

alt

28 вересня п.р., в Миколаєві з нагоди Дня працівників освіти України відбулися урочистості.

У заході взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та його заступник Олександр Трайтлі, депутат Миколаївської обласної ради Володимир Погадаєв, директорка департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА Алла Веліховська, заступник голови Миколаївської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Володимир Горощенко, ветерани праці та колишні працівники департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА.

У своїй промові Віталій Кім зазначив, що формування особистості змалечку залежить від її виховання. Своєю чергою ефективність виховання залежить від спрямованих на дитину педагогічних впливів. Тому праця наших педагогів є запорукою формування сильної та гідної нації.

alt

«Дуже прошу докласти максимальних зусиль задля передачі власного досвіду, умінь та навичок нашим дітям. Вони - наше майбутнє, а наше завдання - зробити так, щоб воно було у надійних руках. Дякую вам за всі ваші зусилля, працю та силу. Вітаю зі святом» - додав начальник ОВА.

alt

Також, у рамках заходу відбулась церемонія нагородження освітян почесними грамотами начальника Миколаївської ОВА та Миколаївської обласної ради, нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський» та «Відмінник освіти», грамотами, почесними грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, почесними грамотами Центрального та обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, а також приємними подарунками для юних педагогів.

alt

Почесною грамотою Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України нагороджено:

- Лучук Любов Іванівну, голову Очаківської міської організації Профспілки;

- Палієнко Людмилу Миколаївну, голову Вітовської районної організації Профспілки:

Почесною грамотою обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України:

- Радул Ольгу Вікторівну, голову первинної профспілкової організації Миколаївського ліцею імені Олега Ольжича Миколаївської міської ради;

- Ткачук Оксану Володимирівну, голову первинної профспілкової організації Закладу загальної середньої освіти "Лупарівський ліцей Галицинівської сільської ради Миколаївського району»;

- Старцеву Олену Олександрівну, голову первинної профспілкової організації Партизанської гімназії Первомайської селищної ради Миколаївського району.

А також 70 профспілкових активістів та керівників закладів освіти, за дорученням голови обласної організації Профспілки Віри Оборонько, головами профорганізацій на місцях нагороджено Почесною грамотою обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України на районних та міських урочистих зібраннях.

За матеріалами сайту Миколаївської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки http://www.profosvitamk.org

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< грудня 2023 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання