Миколаївська обласна рада
професійних спілок

З НАГОДИ ДНЯ МІСТА – ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ

alt

Традиційно у вересні у Миколаєві відзначається День міста. З цієї нагоди на комунальному підприємстві «Миколаївелектротранс», яке завжди працювало на благо мешканців рідного міста та продовжує злагоджено працювати в умовах воєнного стану, відбулися урочисті збори за участю Миколаївського міського голови та Миколаївської облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення.

Взагалі для миколаївців трамвай – це не просто вид транспорту, це історія нашого міста, це пам’ятник транспортному сполученню із минулого в майбутнє. Трамвай був першим механічним засобом пересування в Миколаєві, пуск якого відбувся 3 січня 1915 року і це була дуже важлива подія для міста та його мешканців.

Миколаївці вже не уявляють собі життя без трамваїв та тролейбусів - найдемократичніших та екологічно чистих видів транспорту.

Городяни, проходячи вулицями і бачачи трамвай або тролейбус, навіть не замислюються про те, скільки зусиль докладаються різними структурними підрозділами підприємства, щоб рухомий склад курсував завжди справний і чітко за розкладом.

В 2020 році первинну профспілкову організацію на підприємстві очолив Микола Копійка – молодий, енергійний, ініціативний голова профспілкового комітету, який докладає багато зусиль по захисту соціально-економічних інтересів членів профспілки. Всі питання, які виникають на підприємстві, він вирішує в рамках соціального діалогу спільно з роботодавцем. На підприємстві для працівників організовані безкоштовні гарячі обіди; у зв’язку з неможливістю у воєнний час відпочивати на березі Чорного моря, організовано щотижневий сімейний відпочинок вихідного дня з виїздом на Тилігульський лиман; членам профспілки, які потрапили в скрутне становище, надається матеріальна допомога.

В день міста, який Миколаїв вдруге відзначає в новому статусі – міста-героя, неможливо було не відмітити роботу колективу КП «Миколаївелектротранс», який робить вагомий внесок в забезпечення життєдіяльності Миколаєва.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич в словах привітання наголосив, що працівники підприємства є прикладом для всіх інших, що саме вони проявили себе в роботі й поза нею, залишалися в місті та працювали під час щоденних обстрілів, захищали місто, допомагали йому жити та розвиватися. З нагоди Дня міста мер нагородив кращих працівників підприємства почесними грамотами Миколаївського міського голови.

alt

Дев’ять працівників підприємства також отримали почесні грамоти від Миколаївської облорганізації профспілки. Представник облпрофорганізації ЖКГ Ірина Кошова підкреслила, що працівники комунальних підприємств, в т.ч. і «Миколаївелектротранс», - справжні герої, під час військових дій надавали послуги містянам, жодного дня не зупиняли свою роботу, інколи ризикуючи власним життям, та продовжують їх надавати. Окрім перевезення миколаївців трамваями та тролейбусами, КП «Миколаївелектротранс» щоденно забезпечує містян питною водою – розвозить її в різні райони міста.

По закінченню заходу працівникам КП «Миколаївелектротранс» побажали здоров’я, миру, процвітання підприємства та рідного міста, бути щасливими під мирним небом нашої вільної України.

Обласна організація профспілки працівників ЖКГ,

місцевої промисловості, побутового обслуговування населення

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< грудня 2023 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання