Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Обласний постійно діючий семінар-навчання для профактиву

alt

З метою ознайомлення членських профорганізацій з новоприйнятим Законом України "Про колективні угоди та договори" (далі Закон), 4 травня п.р. Миколаївська облпрофрада провела обласний постійно діючий семінар-навчання. В семінарі взяли участь близько 30 осіб – представників обласних та первинних профорганізацій.

alt

Відкриваючи семінар, заступник голови облпрофради Любов Онищенко ознайомила присутніх з хронологією розробки та прийняття вищезазначеного Закону та основними його положеннями. Закцентувала увагу на ключових перевагах Закону та положеннях, які піддаються критиці. Вона також звернула увагу на Прикінцеві перехідні положення ЗУ №2937-ІХ «Про колективні угоди та договори», якими передбачено в т.ч. введення його в дію через шість місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, крім пункту 5.

alt

alt

З темою «Зміни в законодавстві щодо реєстрації колективних договорів. Особливості реєстрації колективних договорів у період дії воєнного стану» виступила в.о.начальника відділу з питань праці управління праці, надання соціальних послуг та сімейної політики департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Інна Решетнікова.

alt

«Про здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності на період дії воєнного стану» повідомила начальник НСПП в Миколаївській області Світлана Загребайленко.

alt

Наприкінці семінару учасники отримали відповіді на свої запитання.

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< квітня 2024 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання