Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Інформованість первинок в полі зору галузевої профорганізації

alt

Згідно плану основних заходів на 2021 рік, Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення провела обласний галузевий огляд-конкурс на кращу організацію інформаційної роботи в профспілці.

Враховуючи, що інформаційна робота є важливим чинником мотивації профспілкового членства, Президія облорганізації профспілки 6 жовтня п.р. своєю постановою затвердила Положення про проведення конкурсу, конкурсну комісію, в складі голови комісії – С. Начинової, голови облорганізації профспілки та членів комісії: О. Ксьонженко, голови профкому КП «ДЄЗ «Океан»; Г. Полторакіної, голови профкому КЖЕП ММР «Зоря» та І. Кошової, заввідділом облорганізації профспілки. Президія також визначилась з основними цілями, які ставляться при його проведенні – підвищення ефективності інформаційної роботи в первинках по захисту прав та інтересів працівників, прозорості роботи профкому, інформування про діяльність Профспілки на всіх рівнях, формування позитивного іміджу галузевої Профспілки.

В цьогорічному конкурсі, який відбувся 17 листопада п.р., взяли участь 12 членських первинних профспілкових організацій: КП «ДЄЗ «Океан», КЖЕП ММР «Зоря», МКП «Миколаївводоканал», КП ГДМБ, ТОВ «Центральний 1», ТОВ «ЛІС-ЦентрС», ЖКП «Бриз», ТОВ «Ліски-М», Управління ЖКГ Миколаївської облдержадміністрації, КП «Служба комунального господарства» м. Южноукраїнськ», МКП «Очаківводоканал» та КП «ЖЕО» м. Южноукраїнськ.

Конкурсною комісією при підведенні підсумків враховувались не тільки форма, вид, доступність викладення інформації, але й творчий підхід в оформленні кутка та в подачі матеріалів. Актуальність представленої інформації згідно Положення була основним показником при визначенні переможців.

Члени конкурсної комісії підкреслили, що профспілкові кутки учасників огляду-конкурсу відповідали цілям та задачам, які ставились при його проведенні. На всіх кутках була розміщена інформація про проведення профспілками 7 жовтня п.р. в м. Києві попереджувальної акції протесту, про участь в неї делегації від Миколаївської облорганізації профспілки, про результати зустрічей представників акції з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України.

alt

Деякі кутки також містили корисну інформацію для своїх членів профспілки. Наприклад, на профспілковому кутку КП «Госпрозрахункова дільниці механізації будівництва» профком підприємства розмістив інформацію про своє рішення про надання матеріальної допомоги спілчанам вразі їх хвороби та список необхідних для її отримання документів.

alt

Враховуючи, що працівникам наших підприємств доводиться працювати в умовах пандемії, де вони щодня ризикують своїм здоров’ям, і на жаль, люди хворіють та іноді важко, то така підтримка з боку профспілкової організації дуже до речі.

Напередодні обласного конкурсу профспілковий комітет МКП «Миколаївводоканал» провів свій конкурс між структурними підрозділами підприємства та визначені їм переможці взяли участь у конкурсі, який проводила обласна організація профспілки. Підрозділи проявили політ фантазії, змагались в творчості, складали девізи та гімни.

alt

alt

За результатом проведеного конкурсу члени комісії переконались в тому, що профспілкові лідери профорганізацій всю необхідну інформацію доводять до кожного члена профспілки; володіють не тільки почуттям гумору, але і певною сміливістю, як, наприклад, голова профкому МКП «Очаківводоканал» С. Андрухін, якщо на своїх кутках розміщують такі жартівливі звернення до своїх роботодавців.

alt

Конкурсна комісія рекомендувала Президії облорганізації на своєму засіданні затвердити переможців огляду-конкурсу на кращу організацію інформаційної роботи в Профспілці.

Первинні профспілкові організації, які визначені переможцями конкурсу, будуть нагороджені почесними грамотами обласної організації профспілки та грошовими винагородами.

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах жовтня

  2021 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  5678 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< листопада 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання