Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Робоча зустріч у Миколаївському професійному ліцеї сфери послуг

alt

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 17.06.2020 № 814 «Про реорганізацію Миколаївського професійного ліцею сфери послуг», починаючи з червня п. р., здійснюються заходи щодо реорганізації Миколаївського професійного ліцею сфери послуг (далі - ліцей) шляхом приєднання до Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну». Створено комісію з припинення діяльності Миколаївського професійного ліцею сфери послуг.

Працівники ліцею майже стовідсотково є членами первинної профспілкової організації Миколаївського професійного ліцею сфери послуг.

24 липня п. р., з метою підтримки профспілкового комітету та надання необхідної правової допомоги, правовим інспектором праці відділу з правової роботи облпрофради - Ольгою Подимовою, було надано роз’яснення щодо додержання трудового законодавства при реорганізації ліцею.

Фахівцями облпрофради запропоновано у найближчий час провести зустріч з працівниками ліцею та роз’яснити їх трудові права та соціальні гарантії при реорганізації, порядок вивільнення та форми захисту при порушенні трудових прав працівників.

Голові первинної профспілкової організації ліцею - Ніні Краюшкіній були надані контактні телефони для звернення до фахівців облпрофради та до органів держконтролю за додержанням законодавства про працю.

Ситуація знаходиться під контролем облпрофради.

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах липня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4068 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< вересня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання