Миколаївська обласна рада
професійних спілок

січня 2024


Середа, 31 січня 2024

Приймаємо нові колективні договори PDF Друк Email

alt

12 січня ц.р. відбулася конференція департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради (далі департамент) по укладанню колективного договору на 2024 – 2026 роки.

На конференції були присутні директор департаменту – Сергій Василенко, заступник директора департаменту – Надія Скопенко, заступник директора департаменту – начальник управління фінансово – господарського забезпечення департаменту – Ірина Чорна, заступник директора департаменту – начальник управління праці, надання соціальних послуг та сімейної політики – Олександр Рябенко, керівники окремих відділів, начальники управлінь, делегати від усіх структурних підрозділів департаменту. На конференцію була запрошена Голова Миколаївської обласної профспілки працівників державних установ Таміла Бугаєнко.

Детальніше...

У Мінекономіки розповіли, яких заходів вживають для працевлаштування ветеранів PDF Друк Email

alt

Уряд прагне створювати умови, в яких ветерани російсько-української війни захочуть відкривати бізнеси, повертатися на свою попередню роботу чи знаходити нову. Про це заявила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

«Зараз Україна бореться із кризою на ринку праці. Ми маємо структурне безробіття. Ця проблема б'є по економіці, а отже по бюджету і можливостях підтримувати наш сектор безпеки і оборони. Тому, якщо ми створимо умови, в яких ветерани захочуть відкривати бізнеси, повертатися на свою попередню роботу чи знаходити нову — це безпосередньо впливатиме на темпи економічного відновлення», — зазначила Бережна.

Детальніше...

Григорій Осовий: в Україні потрібно реформувати систему заробітної плати і впровадити справедливу політику доходів учасників ринку праці PDF Друк Email

alt

Інтернет-видання korrespondent.net у рубриці «Блоги читачів» 29 січня ц.р. опублікував матеріал «Україна - на останньому місці в Європі за рівнем зарплат і пенсій».

«Тому в Україні потрібно реформувати систему заробітної плати і впровадити справедливу політику доходів учасників ринку праці», - зауважує голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

За його словами, Президент України оперативно зреагував на рішучий протест бізнесменів, яких безпідставно «кошмарять » силовики і паралізують роботу на перемогу. На зустрічі з ними Урядовці і РНБО запропонували створити Раду з підтримки підприємництва. При цьому В. Зеленський наголосив:

«Важливо, щоб і кожен із підприємців в Україні виконав свою частину домовленостей: бізнес сплачує податки, працює легально, «в білу», поважає працівників і працівниць».

Детальніше...


Четвер, 25 січня 2024

СПО ОБ’ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК ВИСЛОВИВ ПРАВОВУ ПОЗИЦІЮ ЩОДО УРЯДОВОГО ПРОЄКТУ ТРУДОВОГО КОДЕКСУ PDF Друк Email

alt

Спільний представницький орган об’єднань профспілок на своєму засіданні 22 січня ц.р. ухвалив рішення про правову позицію щодо розгляду урядового проєкту Трудового кодексу України.

З цього питання доповів перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок, заступник Голови ФПУ Олександр Шубін.

Відзначаючи безумовний позитивний крок Мінекономіки щодо виконання законодавчого припису щодо розробки змін трудового законодавства у вигляді проєкту саме кодифікованого акту, на необхідності чого неодноразово наполягала саме профспілкова сторона при розгляді попередніх проєктів законів про працю, подальше просування яких вдалося зупинити у вересні минулого року у ході консультацій з урядовою стороною, СПО об’єднань профспілок констатує необхідність суттєвого доопрацювання документу на тристоронній основі, зокрема, з використанням напрацювань у проєктах, які раніше вносились до Верховної Ради України (реєстр. №№ 1658, 2410-1).

Детальніше...


Понеділок, 22 січня 2024

ВІТАЄМО З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ! PDF Друк Email

alt

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 106 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

Вперше свято встановили у 1999 році, як пам’ять про "велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави".

Детальніше...


Четвер, 18 січня 2024

Передплачуйте профспілкові видання на 2024 рік! PDF Друк Email

alt

ПЕРЕДПЛАТА

на періодичні видання на 2024 рік

НЕ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ!

Видання можна передплатити будь-якого місяця!

ВАРТІСТЬ ПЕРЕДПЛАТИПРОФСПІЛКОВИХ ВИДАНЬ

на 2024 рік

22152 – Газета «ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ»– 408,00 грн./рік або 34 грн./міс.

22909Журнал «БІБЛІОТЕЧКА ГОЛОВИ

ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ»– 174,00 грн./рік або 29 грн./2 міс.

Детальніше...


Середа, 17 січня 2024

Обласна організація профспілки працівників освіти і науки підвела підсумки конкурсу «На кращу первинну профспілкову організацію у 2023 році» PDF Друк Email

alt

З метою підвищення ролі первинних профспілкових організацій у вирішенні освітянських питань, удосконалення внутріспілкової роботи, дотримання норм Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» протягом 2023 року в області проводився щорічний конкурс «На кращу первинну профспілкову організацію».

Участь у фіналі обласного конкурсу взяли 16 первинних профорганізацій закладів освіти, які стали переможцями в районних, міських організаціях та в закладах освіти обласного підпорядкування.

Детальніше...


Вівторок, 16 січня 2024

Обласний постійно діючий семінар-навчання для профактиву PDF Друк Email

alt

12 січня п.р. Миколаївська облпрофрада провела обласний постійно діючий семінар-навчання для профспілкового активу області з питань бухгалтерського обліку, оподаткування, формування річної податкової та фінансової звітності профспілкових організацій та правових питань. В семінарі взяли участь голови, бухгалтери, представники обласних галузевих організацій охорони здоров’я, освіти і науки, державних установ, житлово-комунального господарства, культури, торгівлі, соціальної сфери, енергетики, лісового господарства, а також членських первинних профорганізацій.

Учасникам семінару було запропоновано наступні теми: «Фінансова та податкова звітність неприбуткових організацій», «Доходи та витрати неприбуткових організацій», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток».

Детальніше...


Четвер, 11 січня 2024

Робоча зустріч голови Миколаївської обласної ради профспілок PDF Друк Email

alt

10 січня п.р., в рамках Угоди про співпрацю, відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП в Миколаївській області Наталії Жуковської з головою Миколаївської обласної ради профспілок, трудовим арбітром НСПП Любов’ю Онищенко.

Детальніше...


Вівторок, 09 січня 2024

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства у 2024 році PDF Друк Email

alt

Через прив’язку до розміру мінімальної зарплати, яка з 1 січня підвищилася до 7100 грн, розмір штрафів за порушення трудового законодавства у 2024 році суттєво збільшився.

А з 1 квітня (відколи мінімалка становитиме 8000 грн) зросте ще раз.

Детальніше...

Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< січня 2024 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання