Миколаївська обласна рада
професійних спілок

червня 2024


Середа, 12 червня 2024

РОБОТА ГОЛОВИ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ НА ГРОМАДСЬКИХ ЗАСАДАХ, НЮАНСИ PDF Друк Email

На «гарячу профспілкову лінію» звернулися з питанням чи може голова профспілкової організації працювати «на громадських засадах» без оформлення трудових відносин і виплати заробітної плати і які у нього виникають обов’язки.

Кожна профспілкова організація є окремою юридичною особою, яка має правоздатність, тобто може від свого імені набувати майнових і особистих немайнових прав та брати на себе зобов'язання, самостійно брати участь у правовідносинах, бути позивачем та відповідачем у суді.

Детальніше...


Понеділок, 10 червня 2024

Допомога Збройним Силам України триває PDF Друк Email

alt

7 червня ц.р. в Новошмідтівському старостинському окрузі Сухоєланецької ОТГ Миколаївщини проведена акція-ярмарок, зініційована головою ОТГ Олександром Постикою та старостою Ольгою Кирилюк.

На акцію-ярмарок жителі Новошмідтовки готували різні страви, випічку, солодощі та пропонували бажаючим їх купувати. Зібрані кошти будуть направлені на закупівлю дрону та запасних частин для автомобіля ЗСУ.

Детальніше...

Наближаємо Перемогу разом! PDF Друк Email

alt

Президія Миколаївської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я звернулася до первинних профспілкових організацій з закликом щодо збору коштів на допомогу Збройним Силам України. Членські організації відреагували.

На зібрані кошти були придбані чотири рації вартістю 90800 грн. та передані безпосередньо у військову частину Збройних Сил України.

Обласна організація профспілки висловлює щиру подяку усім колективам закладів та підприємств галузі охорони здоров’я області, профспілковим організаціям, безпосередньо членам профспілки, які відгукнулися на цей заклик.

Детальніше...


П'ятниця, 07 червня 2024

Обговорення актуальних питань сьогодення PDF Друк Email

alt

5 червня ц.р. в Будинку спілок Миколаївської облпрофради відбулась робоча зустріч голови Миколаївської облпрофради Любові Онищенко та голови Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок Анатолієм Добровольським.

Любов Онищенко проінформувала свого колегу про заходи, які проводяться Миколаївською облпрофрадою, про тісну співпрацю відділенням НСПП в Миколаївській області на основі Угоди про співпрацю. Розповіла, що в цьому році був укладений Меморандум про співпрацю між Південним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці та Миколаївською обласною радою професійних спілок та заплановані заходи в рамках цього Меморандуму. Голова облпрофради зупинилась на своїй роботі, як члена обласної та міської (м.Миколаїв) тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, члена колегії Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

Детальніше...


Четвер, 06 червня 2024

Засідання Президії Миколаївської облпрофради PDF Друк Email

alt

4 червня ц.р. проведено чергове засідання Президії Миколаївської обласної ради профспілок.

Перед початком розгляду питань порядку денного голова облпрофради Любов Онищенко привітала Любов Назарову з переобранням на XXV звітно-виборній конференції головою обкому профспілки працівників культури на новий термін.

Детальніше...


Понеділок, 03 червня 2024

Репрезентативність Миколаївського обласного комітету профспілки працівників культури підтверджена PDF Друк Email

alt

29 травня п.р. керівник Відділення НСПП в Миколаївській області Наталія Жуковська взяла участь у ХХV звітно-виборчій конференції Миколаївського обласного комітету профспілки працівників культури.

Голова Миколаївського обласного комітету профспілки працівників культури Любов Назарова ознайомила присутніх про стан профспілкового членства та діяльність профактиву Миколаївського обласного комітету профспілки працівників культури в умовах воєнного стану.

Детальніше...

До уваги членських організацій щодо можливості оздоровлення дітей влітку 2024 року! PDF Друк Email

alt

У відповідь на лист ФПУ від 17.05.2024р. щодо організації безпечного оздоровлення дітей під час воєнного стану в літній період 2024 року на базі закладів оздоровлення профспілок Правління ПрАТ «Укрпрофтур» надало інформацію щодо обласних підприємств, які цього року надають такі послуги.

Лист ПрАТ «Укрпрофтур» - у додатку.

Департамент профспілкового руху та зв’язків

з громадськими організаціями ФПУ

(За матеріалами сайту ФПУ www.fpsu.org.ua)

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2024 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання