Миколаївська обласна рада
професійних спілок

жовтня 2023


Вівторок, 31 жовтня 2023

НА ЗВЕРНЕННЯ ФПУ НАДІЙШЛА ВІДПОВІДЬ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ PDF Друк Email

alt

Пенсійний фонд України розглянув лист Федерації професійних спілок України від 20 жовтня ц.р. щодо подання відомостей про належність або неналежність працівників до профспілок та повідомив наступне:

«Склад, порядок ведення та використання даних Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування визначається Законом України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” (далі – Закон).

Джерела формування Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування визначені статтею 18 Закону, порядок використання відомостей - статтею 17. Інформація з Державного реєстру використовується з додержанням вимог законів України “Про інформацію” та “Про захист персональних даних”.

Детальніше...


П'ятниця, 27 жовтня 2023

КОНСУЛЬТАЦІЯ PDF Друк Email

alt

Запитання: У зв’язку із зміною назв вулиць, провулків, проїздів чи вносяться зміни в документи і в який термін?

Відповідь: Зміна назв вулиць, провулків, проїздів проводиться міськими, сільськими і селищними радами відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» шляхом прийняття відповідних рішень про перейменування.

Чинним законодавством окремо не врегульовано порядок приведення фізичними та юридичними особами документації, яка містить посилання на об’єкти топоніміки населених пунктів, у відповідність до прийнятих органами місцевого самоврядування рішень про перейменування вулиць, провулків, проїздів.

Детальніше...


Середа, 25 жовтня 2023

Профспілка ЖКГ продовжує роботу в регіонах PDF Друк Email

alt

Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення 10 жовтня п.р. з робочим візитом відвідала комунальне підприємство «Коблівський сількомунгосп».

Коблево - це не тільки відомий курорт в Україні, але й адміністративний центр Коблівської територіальної громади, до якої входить 12 сіл із населенням понад 8 тисяч чоловік.

Надання життєзабезпечуючих послуг населенню громади покладено на КП «Коблівський сількомунгосп», в якому працює 40 чоловік. Колектив підприємства якісно та професійно надає послуги з водопостачання та водовідведення, вивозу ТПВ, благоустрою, обслуговування житлового фонду.

Детальніше...

24 жовтня ц.р. у Будинку профспілок у Києві відбулося чергове засідання Президії Федерації профспілок України PDF Друк Email

alt

Члени Президії взяли до відома Інформацію Статутної комісії та прийняли відповідне рішення, розглянули і обговорили низку інших питань порядку денного, зокрема погодили проєкт Угоди про співпрацю Федерації профспілок України з Національною конфедерацією профспілок Молдови, запланували 21 грудня 2023 року проведення сьомого засідання Ради ФПУ з розглядом актуальних питань діяльності профспілок в умовах воєнного стану, збереження трудового потенціалу, виконання рішень VIII З’їзду ФПУ щодо вдосконалення змін Статуту, а також затвердження бюджету ФПУ на наступний рік.

Детальніше...


Вівторок, 24 жовтня 2023

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. ФПУ закликає народних депутатів України не підтримувати законопроект про внесення змін до Закону України «Про громадські об’єднання» щодо відкритості інформації про фінансову звітність громадських об’єднань PDF Друк Email

alt

До Голови СПО Об’єднань профспілок, Голови ФПУ Григорія Осового звернувся Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Денис Маслов щодо профспілкових пропозиції про внесення змін до законопроекту «Про громадські об’єднання».

Детальніше...


Середа, 18 жовтня 2023

Семінар для профактиву облорганізації профспілки працівників охорони здоров’я PDF Друк Email

alt

12 жовтня п.р. відбувся семінар для голів і скарбників профспілкових організацій профспілки працівників охорони здоров’я.

В роботі семінару прийняла участь голова обласної ради профспілок Любов Онищенко, яка розповіла про стан профспілкової роботи в області та про проблеми, які виникли під час війни.

Детальніше...

Президія облорганізації профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення PDF Друк Email

alt

6 жовтня п.р. в Миколаївській облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення відбулось чергове засідання президії в розширеному форматі, на порядку денного якого була розглянута низка важливих питань, зокрема, про заходи до Всесвітнього дня дій за гідну працю, про необхідність підняття заробітної плати працівникам життєзабезпечуючої галузі, про збір коштів на ЗСУ, про надання фінансової допомоги родинам спілчан, які загинули при виконанні ними військового обов’язку та ін.

Детальніше...


Середа, 11 жовтня 2023

Миколаївщина: узгоджувальна зустріч з врегулювання конфліктної ситуації на Державному Південно виробничо-технічному підприємстві PDF Друк Email

alt

6 жовтня п.р. за участю начальника відділення НСПП в Миколаївській області Наталії Жуковської та голови Миколаївської обласної ради профспілок Любові Онищенко відбулася узгоджувальна зустріч з директором Державного Південного виробничо-технічного підприємства Віталієм Носіковським.

Під час зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин на Державному Південно виробничо-технічному підприємстві, який з квітня 2023 року перебуває на обліку відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) з причини невиконання вимог законодавства про працю, а саме наявності заборгованості із виплати заробітної плати.

Детальніше...


Вівторок, 10 жовтня 2023

Всесвітній день дій за гідну працю: Зміцнення трудових прав та соціальних гарантій у Миколаївській області PDF Друк Email

alt

Щорічно, 7 жовтня відзначається Всесвітній день дій за гідну працю, який покликаний підкреслити важливість гідної праці як основи справедливого заробітку, забезпечення безпеки на робочому місці та соціального захисту працівників і їхніх сімей. Гідна праця також сприяє особистому вираженню працюючих, їхній соціальній інтеграції, а також надає людям свободу висловлювати свої погляди і об'єднуватися для впливу на рішення, що стосуються їхнього життя. Вона гарантує рівні можливості для всіх громадян.

З метою відзначення цього дня посадовими особами Управління інспекційної діяльності у Миколаївській області 6 жовтня п.р. було проведено обговорення проблемних питань у форматі круглого столу. В заході прийняли участь фахівці Держпраці, зокрема заступник начальника Південного межрегіонального управління Державної служби з питань праці Єгор Кордік, начальник управління інспекційної діяльності у Миколаївській області Володимир Корнукій та начальник відділу гігієни та атестації робочих місць за умовами праці Юлія Пономарьова.

Детальніше...

10 жовтня – День працівників стандартизації та метрології PDF Друк Email

alt

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю працівників

Державного підприємства «Миколаївський регіональний центр стандартизації,

метрології та сертифікації» з професійним святом –

Днем працівників стандартизації та метрології!

Прийміть слова щирої вдячності за вашу наполегливу працю

та високий професіоналізм.

Бажаю, щоб ваші знання та досвід і надалі сприяли економічному

розвитку Миколаївщини, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції

та були надійною запорукою належного рівня якості та безпеки життя!

Прийміть найкращі побажання доброго здоров’я, щастя, благополуччя, миру і злагоди,

подальших успіхів у вашій відповідальній роботі!

З повагою,

Голова облпрофради Любов ОНИЩЕНКО

Детальніше...

Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< жовтня 2023 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання