Миколаївська обласна рада
професійних спілок

травня 2023


Понеділок, 29 травня 2023

15-й Конгрес Європейської конфедерації профспілок (ЄКП) відбувся з 23 по 26 травня 2023 року у Берліні (Німеччина) PDF Друк Email

На Конгрес прибули близько 600 національних профспілкових делегатів, серед яких генеральні секретарі. президенти 93 національних профспілкових організацій з 41 європейської країни, 10 європейських галузевих профспілкових федерацій, гості з Європи та з-за кордону.

Протягом чотирьох днів європейські профспілкові лідери обговорювали вимоги та пріоритети профспілок для забезпечення Справедливої угоди для працівників. Вони обмінялись думками про оновлення профспілок, про майбутнє праці, про нову економічну модель для людей і планети, про майбутнє Європи і про сильнішу ЄКП.

Детальніше...


П'ятниця, 26 травня 2023

Переговори з визначення розміру мінімальної заробітної плати на 2024 рік розпочато PDF Друк Email

Відповідно до норм національного законодавства (зокрема, статті 10 Закону України «Про оплату праці») та домовленостей чинної Генеральної угоди, 25 травня 2023 року за ініціативою профспілкової Сторони відбулося засідання спільної робочої комісії повноважних представників Сторін з підготовки пропозицій щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2023 рік.

Довідково: Профспілковою стороною листом від 04.04.2023 № 01-12/263-спо ініційовано перед Мінекономіки та СПО сторони роботодавців початок переговорів про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2024 рік з метою своєчасної підготовки та подання консолідованих пропозицій до проекту Держаного бюджету України на 2024 рік.

Детальніше...


Понеділок, 15 травня 2023

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову первинної профспілкової організації

загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №4

Полякову Валентину Іванівну

з Днем народження!

Детальніше...


П'ятниця, 12 травня 2023

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників

і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг

Полеху Валентину Степанівну

з Днем народження!

Детальніше...


Середа, 10 травня 2023

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову первинної профспілкової організації

Мішково-Погорілівської загальноосвітньої

санаторної школи-інтернату

Бабелюк Валентину Миколаївну

з Днем народження!

Детальніше...


Понеділок, 08 травня 2023

З Днем пам'яті та примирення! PDF Друк Email

alt

8 травня в Україні та світі вшановують пам'ять тих, хто поліг у бою, захищаючи рідну землю під час Другої світової війни. Особливо важливим День пам'яті та примирення є сьогодні, коли росіяни вже щодня атакують українські міста.

Ця сумна врочиста подія ще одна можливість пережити відчуття гордості за український народ, згадати його патріотичні подвиги у боротьбі з нацизмом.

Хоч в Україні досі триває війна, ми віримо, що переможе той, хто чистий серцем і душею, хто дійсно захищає свою Батьківщину, як і 78 років тому. Борітеся й поборете!

В цей день пам'яті і примирення ми складаємо шану всім, хто віддав своє життя за мир і свободу нашої країни. Від щирого серця вітаємо з Днем пам'яті та примирення!

Федерація профспілок України

Детальніше...


П'ятниця, 05 травня 2023

Обласний постійно діючий семінар-навчання для профактиву PDF Друк Email

alt

З метою ознайомлення членських профорганізацій з новоприйнятим Законом України "Про колективні угоди та договори" (далі Закон), 4 травня п.р. Миколаївська облпрофрада провела обласний постійно діючий семінар-навчання. В семінарі взяли участь близько 30 осіб – представників обласних та первинних профорганізацій.

Детальніше...


Понеділок, 01 травня 2023

Першотравень 2023: колективні дії за новий соціальний договір PDF Друк Email

alt

Першого травня трудящі всього світу відзначають понад 150 років колективних дій через свої профспілки, спрямованих на побудову безпечного, сталого життя та забезпечення соціальної справедливості.

Це також момент для роздумів про величезні виклики, що стоять перед людьми і планетою, виклики, які можна подолати лише за допомогою активного профспілкового руху в центрі економіки і суспільства, а також нового суспільного договору для побудови справедливого і сталого майбутнього для всіх.

Однак десятки мільйонів людей безпосередньо стикаються з жорстокими реаліями збройних конфліктів, включаючи вторгнення Росії в Україну. Мультилатералізм та життєво важливі інструменти і процеси, спрямовані на забезпечення миру і спільної безпеки, опинилися під екзистенційною загрозою. Світ стикається з кризами масової нерівності, зміни клімату, ерозії демократії, загрозами для громадського здоров'я та перспективою розвитку нерегульованих технологій, що посилюють поділ та ізоляцію.

Детальніше...

Звернення Голови ФПУ PDF Друк Email

alt

Національним та міжнародним профцентрам - звернення Голови ФПУ,

Віце-президента МКП Григорія Осового

Дорогі брати та сестри!

У цьому році Першого травня виповниться 432 день героїчного супротиву українського народу проти російської агресії. Вперше профспілки України відзначатимуть цей день в країні, яка стала кандидатом до вступу в Європейський Союз. Україна підтвердила, що вона є незалежною державою, котра має право самостійно визначати власну долю.

Детальніше...

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову обласної організації профспілки працівників

житлово-комунального господарства,

місцевої промисловості, побутового обслуговування населення

Начинову Світлану Олексіївну

з Днем народження!

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< травня 2023 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання