Миколаївська обласна рада
професійних спілок

вересня 2022


Вівторок, 27 вересня 2022

Про ліквідацію Фонду соціального страхування України PDF Друк Email

alt

Верховною Радою України 21 вересня 2022 року прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», який було внесено (реєстр. №3663) до Верховної Ради ще у червні 2020 року (народний депутат України Папієв М.М.).

Законопроект категорично не підтримали профспілки, об’єднання роботодавців і громадськість. Проект також не підтримували Мінсоцполітики (яке забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері загальнообов’язкового державного соціального та пенсійного страхування), і Пенсійний фонд. Мінюстом та іншими органами вносилися суттєві зауваження, які свідчили про неможливість його прийняття.

Детальніше...


Вівторок, 20 вересня 2022

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову обласної організації профспілки працівників культури

Назарову Любов Іванівну

З Днем народження!

Детальніше...


Середа, 07 вересня 2022

Гуманітарна допомога від ФПУ спілчанам Миколаївщини PDF Друк Email

alt

6 вересня 2022 року делегація ФПУ на чолі з заступником голови ФПУ Євгеном Драп’ятим зустрілась з профспілковим активом Миколаївської області. У зустрічі взяв участь керівник Департаменту корпоративних прав та майна ФПУ Дмитро Довганенко. Зустріч відкрив голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов.

Детальніше...


Понеділок, 05 вересня 2022

Гуманітарний штаб ФПУ вирішив нагальні питання своєї роботи PDF Друк Email

alt

2 вересня 2022 року Гуманітарний штаб ФПУ у Будинку профспілок у Києві провів своє засідання, на якому було розглянуто нагальні питання діяльності штабу та прийняті рішення з допомоги спілчанам і внутрішньо переміщеним особам.

Голова Штабу, Голова ФПУ Григорій Осовий зосередив увагу на вже проведеній роботі з підтримки наших співвітчизників, зокрема, на завершенні 1-го етапу співпраці ФПУ з благодійною організацією Corus International (США), що мала позитивні результати для багатьох нужденних переселенців, які тимчасово перебувають у профспілкових санаторіях.

Г.Осовий нагадав, що у квітні ц.р. ФПУ уклала з цією організацією грантову угоду для фінансування утримання ВПО в 6 санаторіях «Укрпрофозлоровниці». На це було виділено суму близько 1 млн. дол. США.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< вересня 2022 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання