Миколаївська обласна рада
професійних спілок

грудня 2021


Четвер, 30 грудня 2021

З Новим роком та Різдвом Христовим! PDF Друк Email

alt

Шановні земляки! Дорогі спілчани!

Від Президії обласної ради профспілок та від мене особисто

прийміть теплі та щирі вітання

з Новим 2022 роком та світлим святом Різдва Христового!

З Новорічних та Різдвяних свят, із світлої надії кожної людини на краще прийдешнє, на позитивні зміни у житті кожної родини розпочинається новий рік нашого життя.

Нехай ці чарівні свята наповняться світлом радості, душевного тепла, віри і надії,

спонукають всіх нас до взаєморозуміння, щирих помислів і добрих справ, а енергія,

витримка та наснага допомагають всім нам долати життєві труднощі.

Висловлюю слова щирої вдячності всім членам профспілок за вашу нелегку працю, підтримку, взаєморозуміння та солідарність профспілкових дій по захисту

соціально-економічних прав та інтересів людини праці!

Щиро бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, благополуччя, гідної праці,

смачної куті та щедрих посівальників на щастя і добро у ваших оселях!

Бажаю щоб Новий рік став для Миколаївщини і всієї України роком миру, злагоди,

роком змін на краще, а ваша праця була визнана і оцінена належним чином!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...


Вівторок, 28 грудня 2021

Важливий крок в рамках соціального діалогу: підписано територіальну угоду з регулювання соціально-економічних питань PDF Друк Email

alt

28 грудня 2021 року голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім, голова Миколаївської обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» Сергій Сипко і голова Миколаївської обласної ради профспілок Юрій Толмачов підписали територіальну угоду з регулювання соціально-економічних питань на 2021-2025 роки.

Територіальна угода укладена відповідно до Законів України «Про соціальний діалог в Україні» та «Про колективні договори і угоди» та з урахуванням положень чинної Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні.

Детальніше...


Субота, 25 грудня 2021

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову обласної організації профспілки

працівників лісового господарства

Семесько Ларису Анатоліївну

з Днем народження!

Детальніше...


Четвер, 23 грудня 2021

Засідання президії Миколаївської обласної ради профспілки працівників соціальної сфери PDF Друк Email

alt

22 грудня п.р. відбулось чергове засідання президії Миколаївської обласної ради профспілки працівників соціальної сфери. На засіданні президії підведені підсумки роботи обласної профспілки за рік та затверджено планові заходи на 2022 рік.

Детальніше...


Середа, 22 грудня 2021

22 грудня - День енергетика PDF Друк Email

alt

Шановні працівники енергетичного комплексу Миколаївщини!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом - Днем енергетика!

В сучасних умовах без перебільшення можна сказати, що енергетичний комплекс – це основа,

на якій тримається вся економіка країни.

Від вашої стабільної, безпечної та злагодженої роботи залежить безперебійна робота промислових підприємств, зв’язку та транспорту, ефективність функціонування соціальної сфери,

гідний та комфортний побут жителів області – тепло і світло у школах та дитячих садках,

у лікарнях та установах, в кожній українській оселі.

Прийміть слова вдячності за вашу нелегку, але таку необхідну всім жителям Миколаївщини працю.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добробуту, стабільної безаварійної роботи!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...


Вівторок, 21 грудня 2021

Засідання президії обласної організації профспілки працівників ЖКГ PDF Друк Email

alt

17 грудня п.р. в Миколаївській обласній організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення відбулось чергове засідання президії. На порядку денному засідання була низка питань, зокрема:

- про прийняття первинної профспілкової організації до складу Миколаївської облорганізації профспілки;

- про бюджет обласної організації профспілки на 2022 рік;

- про підведення підсумків обласних оглядів-конкурсів на кращу інформаційну роботу в обласній організації профспілки та на краще санітарно-побутове приміщення серед підприємств галузі;

- про аукціон на продовження договору оренди бази відпочинку «Побутовик» та ін.

Детальніше...


Понеділок, 20 грудня 2021

ЗАЯВА Ради Федерації профспілок України до органів державної влади щодо перешкоджання законній діяльності профспілок та протиправній конфіскації їх власності PDF Друк Email

alt

7 жовтня 2021 року учасники Всеукраїнської акції протесту профспілок висунули низку вимог, одна з яких – «руки геть від профспілкового майна», на яку Уряд не тільки не відреагував, а й без проведення консультацій з громадськістю 9 грудня 2021 року схвалив два законопроєкти «Про правовий режим майна загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР» та «Про мораторій на відчуження майна загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР», якими передбачається відібрати власність громадських організацій. 10 грудня 2021 року ці законопроєкти за №№ 6420, 6421 зареєстровано Верховною Радою України. Під удар будуть поставлені якраз ті громадські організації, які за роки незалежності зберегли своє майно.

Передусім, це стосується майнових прав профспілок та їх організацій у всіх регіонах України, оскільки передбачається протиправне примусове відчуження, а по суті – конфіскація офісних приміщень, навчальних центрів, оздоровниць, спортивних, туристичних закладів, якими вони законно володіють впродовж багатьох десятиліть.

Детальніше...


П'ятниця, 17 грудня 2021

До уваги голів членських профорганізацій! PDF Друк Email

Шановні колеги!

Відповідно до Стратегії діяльності ФПУ на 2021-2026 роки «Час дій та якісних змін», затвердженої VIII з’їздом Федерації профспілок України, поставлено завдання щодо посилення ефективності висвітлення профспілкової інформації та охоплення більш широкої аудиторії, зокрема в трудових колективах, профспілкових організаціях та серед широкої громадськості.

Ми ставимо амбітну мету – запровадження нових інформаційних технологій у діяльність кожної профспілкової організації. Це можливо зробити лише використовуючи соціальні мережі.

Детальніше...

Рада ФПУ – час консолідуватись! PDF Друк Email

alt

Завдання Федерації профспілок України на 2022 рік щодо посилення захисту економічних, трудових і соціальних прав та інтересів спілчан обговорили члени Ради ФПУ на засіданні в Києві 16 грудня ц.р.

У доповіді з цього актуального питання зазначалось, що у поточному році соціально-економічна ситуація в Україні характеризувалася надповільним відновленням економіки, зависоким рівнем інфляції, збереженням показників тінізації економіки тощо.

Ринок праці зазнав негативного впливу через структурні зміни в економіці, процеси приватизації, реформу адміністративно-територіального устрою, тривалу пандемію коронавірусу та введення режиму обов'язкової вакцинації для окремих категорій працівників.

Детальніше...


Середа, 15 грудня 2021

Святкуємо Новий рік активно! PDF Друк Email

alt

Новорічний шахово-шашковий турнір Миколаївської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» відбувся 14 грудня ц.р. в обласному шаховому клубі. В змаганнях взяли участь команди Радсадівської ОТГ, державного підприємства «Укрхімтрансаміак», обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, Миколаївської ТЕЦ та Державного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування». Тридцять учасників змагались за перемогу. Зі святом спортсменів привітали – голова ГО «МОО ФСТ «Україна» Андрій Бурбан, голова облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Світлана Начинова та директор обласного шахового клубу Руслан Хамзин.

Детальніше...

Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< грудня 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання