Миколаївська обласна рада
професійних спілок

листопада 2021


П'ятниця, 26 листопада 2021

Миколаївщина: обговорено стан соціально-трудових відносин у комунальному закладі культури "Миколаївський обласний краєзнавчий музей" PDF Друк Email

alt

23 листопада 2021 року в рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Миколаївській області (далі – Відділення) та Миколаївською обласною радою професійних спілок на 2021-2025 роки за участю начальника Відділення О.Євченко, заступника голови Миколаївської обласної ради професійних спілок, трудового арбітра НСПП Л.Онищенко та голови Миколаївського обласного комітету профспілки працівників культури Л.Назарової проведено тристоронню робочу зустріч, присвячену виникненню конфліктної ситуації у комунальному закладі культури "Миколаївський обласний краєзнавчий музей".

Детальніше...


Четвер, 25 листопада 2021

Вітаємо з днем народження! PDF Друк Email

alt

Шановний Юрію Петровичу!

Президія Миколаївської обласної ради профспілок, колектив апарату обласної ради профспілок

та Будинку спілок

тепло та сердечно вітають Вас з днем народження!

Щиро бажаємо Вам доброго здоров’я, мирного неба, невичерпної енергії, мудрих рішень,

успіхів у праці по захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок!

Детальніше...


Середа, 24 листопада 2021

Інформованість первинок в полі зору галузевої профорганізації PDF Друк Email

alt

Згідно плану основних заходів на 2021 рік, Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення провела обласний галузевий огляд-конкурс на кращу організацію інформаційної роботи в профспілці.

Враховуючи, що інформаційна робота є важливим чинником мотивації профспілкового членства, Президія облорганізації профспілки 6 жовтня п.р. своєю постановою затвердила Положення про проведення конкурсу, конкурсну комісію, в складі голови комісії – С. Начинової, голови облорганізації профспілки та членів комісії: О. Ксьонженко, голови профкому КП «ДЄЗ «Океан»; Г. Полторакіної, голови профкому КЖЕП ММР «Зоря» та І. Кошової, заввідділом облорганізації профспілки. Президія також визначилась з основними цілями, які ставляться при його проведенні – підвищення ефективності інформаційної роботи в первинках по захисту прав та інтересів працівників, прозорості роботи профкому, інформування про діяльність Профспілки на всіх рівнях, формування позитивного іміджу галузевої Профспілки.

Детальніше...


П'ятниця, 19 листопада 2021

21 листопада - День працівників сільського господарства PDF Друк Email

alt

Шановні працівники сільського господарства!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом!

День працівників сільського господарства - це вінець напруженого хліборобського року, наповненого клопотами, повсякденною працею, думками про день сьогоднішній та рік прийдешній. У цей день ми вшановуємо працю сільського трудівника, яка в усі часи була й залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, визначальною для добробуту нашого народу.

Прийміть слова щирої подяки та шани за ваше дбайливе ставлення до землі, працьовитість, мудрість, збереження традицій господарювання, за ваші натруджені руки.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя плани та сподівання, хай ніколи не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оцінена! Міцного вам здоров’я, щастя, добробуту, плідної праці!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації PDF Друк Email

alt

Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.

Зверніть увагу, відсторонення від роботи працівників, для яких визначена обов’язковість щеплень проти СOVID-19, однак які відмовились від вакцинації, покликане убезпечити їх колег, відвідувачів, учнів, вихованців, студентів та інших від ризику інфікування та подальшого поширення коронавірусу SARS-CoV-2. Відмова від щеплень за відсутності абсолютних протипоказань наражає на небезпеку оточуючих.

Детальніше...


Середа, 17 листопада 2021

Засідання Ради ФПУ відбудеться 16 грудня 2021 року у Києві PDF Друк Email

alt

Таке рішення прийнято 16 листопада п.р. на засіданні Президії Федерації профспілок України. Було також затверджено формат проведення у режимі відео конференції та порядок денний засідання Ради ФПУ.

Члени Президії ФПУ заслухали та обговорили інформацію про хід виконання заходів з реалізації Стратегії діяльності ФПУ на 2021- 2026 роки «Час дій та якісних змін», з якою виступив Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

Детальніше...


Вівторок, 16 листопада 2021

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку PDF Друк Email

alt

Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас із професійним святом!

Динамічний розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо - невід’ємна складова сучасного життя.

Завдяки вашій щоденній праці та професіоналізму впроваджуються нові технології, розширюється асортимент послуг для населення, відкриваються небачені досі можливості людського спілкування, а жителі Миколаївщини оперативно отримують достовірну інформацію про події, що відбуваються в області, країні та світі, користуються якісними послугами зв’язку.

Бажаю всім працівникам радіо, телебачення та зв’язку міцного здоров’я, щастя, професійних успіхів, втілення в життя намічених планів і тільки добрих новин!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...


Понеділок, 15 листопада 2021

Чи має право державний виконавець накласти арешт на зарплатну/пенсійну картку? PDF Друк Email

alt

Виконання рішень здійснюється у межах повноважень та у спосіб, що визначені Законом України «Про виконавче провадження» (далі - Закон). Згідно ч. 2 ст. 18 Закону, виконавець зобов’язаний здійснювати заходи примусового виконання рішень у спосіб та в порядку, які встановлені виконавчим документом і цим Законом.

Відповідно до ст. 10 Закону заходами примусового виконання рішень, крім іншого, є звернення стягнення на кошти, цінні папери, інше майно (майнові права), корпоративні права, майнові права інтелектуальної власності, об’єкти інтелектуальної, творчої діяльності, інше майно (майнові права) боржника, у тому числі якщо вони перебувають в інших осіб або належать боржникові від інших осіб, або боржник володіє ними спільно з іншими особами.

Детальніше...


П'ятниця, 12 листопада 2021

EPSU: LaborLeaks - Великобритания спонсирует антипрофсоюзную трудовую реформу в Украине PDF Друк Email

alt

Эти просочившиеся документы показывают, что правительство Великобритании через свой орган помощи развитию (UK Aid) и посольство Великобритании в Киеве финансирует консультантов для помощи Министерству экономики Украины в "продаже" украинскому народу своих неолиберальных рыночных реформ.

Европейский профсоюз общественного обслуживания получил презентацию для государственных служащих о том, как лучше всего это сделать, из нескольких источников внутри и вне министерства.

Великобритания фактически пытается подорвать усилия Международной организации труда (МОТ) и Европейской комиссии по консультированию социальных партнеров и правительства по вопросам трудовых реформ, финансируя пропаганду для создания климата, направленного против профсоюзов.

Украинское правительство президента Зеленского провело реформы на украинском рынке труда, чтобы ослабить влияние работников и их профсоюзов.

Детальніше...

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ СПОНСОРУЄ ДЕРЕГУЛЯЦІЮ ПРАВ ТРУДЯЩИХ В УКРАЇНІ PDF Друк Email

alt

Експерти попереджають, що запропоновані трудові реформи, консультації щодо яких проводило Міністерство закордонних справ Великобританії, можуть скоротити трудові права українців.

Великобританія підтримує дерегуляцію трудових прав в Україні, повідомив сьогодні OpenDemocracy.

Документи, отримані OpenDemocracy, свідчать про те, що Міністерство закордонних справ Великобританії консультує Міністерство економіки України з питань просування нового трудового законодавства, яке, як попереджають експерти, може скоротити трудові права українців.

З вересня 2020 року Великобританія фінансує проект із підтримки українському міністерству у «трансформації» трудового законодавства країни.

Детальніше...

Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах жовтня

  2021 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  5678 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< листопада 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання