Миколаївська обласна рада
професійних спілок

січня 2021


П'ятниця, 22 січня 2021

22 січня –День Соборності України PDF Друк Email

alt

Шановні земляки!

Від Президії обласної ради профспілок вітаю вас з державним святом -

Днем Соборності України!

Історичний досвід постійно нагадує – головною, незаперечною, неперехідною цінністю

для всіх нас є незалежна, соборна держава і ми - єдиний народ. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі.

Щиро бажаю всім вам міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, миру,

сил та натхнення, успіхів та досягнень!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...


Середа, 13 січня 2021

Профспілки Миколаївщини висловлюють рішучий протест проти підвищення тарифів на енергоносії та комунальні послуги! PDF Друк Email

ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕЗИДІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРОФСПІЛОК ЩОДО НЕПРИПУСТИМОСТІ ПІДВИЩЕННЯ ЦІН І ТАРИФІВ НА ЕНЕРГОНОСІЇ ТА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Прем’єр-міністру України

Денису Шмигалю

Шановний пане Прем’єр-міністре!

Миколаївська обласна рада профспілок, яка об’єднує майже 120 тисяч найманих працівників різних галузей Миколаївської області, висловлює категоричний протест проти Урядової цінової політики в енергетичній сфері, яка суперечить конституційному праву громадян України на гідне життя.

З 1 січня 2021 року Кабінетом Міністрів України здійснено підвищення тарифів на газ та електроенергію для побутових споживачів. Неминучим наслідком цих рішень стало стрімке зростання тарифів на інші комунальні послуги, зокрема, на теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

Захмарні тарифи створюють додаткове фінансове навантаження на кожну українську родину, ускладнене пандемією коронавірусної хвороби, карантинними обмеженнями, що призвели до суттєвого зменшення доходів громадян. Значна кількість працівників систематично не одержують зароблену заробітну плату – на 1 грудня 2020 року сума заборгованості із заробітної плати по Миколаївщині сягнула 57,3 млн.грн. А середній розмір пенсій в Миколаївській області – 3197 грн – не досягає фактичного розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб (3323 грн у цінах листопада 2020 року). Що вже казати про мінімальну пенсію у 1769 грн, яку на Миколаївщині отримують понад 37 тис. осіб.

Детальніше...

ЗУПИНИМО ТАРИФНИЙ ГЕНОЦИД! PDF Друк Email

alt

Останніми днями, 11-12 січня 2021 року, в областях України: на Буковині, Харківщині, Миколаївщині, Львівщині, Вінниччині у Полтаві та інших регіонах відбулись акції протесту проти підвищення комуналки.

Через підвищення тарифів на газ і електроенергію люди перекривають дороги, блокуючи рух транспорту, виходять на головні площі міст, пікетують будівлі обленерго та органи місцевої влади.

Профспілки Дніпропетровщини, Полтавщини, Рівненщини, Київщини, Кіровоградщини, Херсонщини та ін. звернулись з листами до КМУ, Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля з вимогою зупинити тарифну вакханалію та забезпечити державне регулювання в цій сфері.

Детальніше...


Вівторок, 05 січня 2021

Інформація з соціально-економічних питань за листопад 2020 року по Миколаївській області PDF Друк Email

У листопаді 2020 року скорочення виробництва промислової продукції відносно показника попереднього місяця склало 12,4%, а відносно листопада 2019 року – 3,6%.

Індекс промислової продукції за січень-листопад 2020 року (до відповідного періоду попереднього року) склав 98,9%.

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у листопаді 2020 року становила 11854 грн, що у 2,4 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (5000 грн).

Детальніше читайте у розділі «Соціально-економічний захист»

«Соціально-економічна інформація»

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2021 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  5301 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< січня 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання