Миколаївська обласна рада
професійних спілок

серпня 2021


П'ятниця, 27 серпня 2021

Спартакіада до 30-ої річниці Незалежності України PDF Друк Email

alt

21-24 серпня ц.р. Миколаївська обласна профспілка працівників соціальної сфери спільно з Миколаївською міською громадською організацією ФСТ «Спартак» (Токаренко О.О.) провели ХIV спартакіаду працівників соціальної сфери (далі – Спартакіада), присвячену 30-ій річниці Незалежності України.

Біля 250 працівників установ соціальної сфери та члени їх сімей, які прибули на Спартакіаду з різних куточків Миколаївської області, були розміщені на території баз відпочинку в м.Очаків (Чорноморська коса).

В урочистому відкритті Спартакіади та нагородженні переможців взяли участь голова обласної профспілки Ольга Василюк, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Єльчієва та директор Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ірина Чекарь.

Детальніше...


П'ятниця, 20 серпня 2021

24 серпня - День Незалежності України PDF Друк Email

alt

Шановні миколаївці та жителі області!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з 30-ою річницею Незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження,

духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Нехай з кожною наступною річницею Незалежності України життя нашого народу стає кращим і усім нам вистачить сили і наснаги в плідній праці на благо рідної землі, відповідальності за її долю,

віри у щасливе майбутнє наступних поколінь!

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, суспільної злагоди й миру, успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання Миколаївщини і всієї України, добробуту її народу!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...


Середа, 18 серпня 2021

Ускладнення соціально-трудових відносин в колективах закладів культури потребує реагування: проведено робочу зустріч PDF Друк Email

alt

16 серпня п.р. у приміщенні Миколаївської облпрофради проведено робочу зустріч за участю представників облпрофради, Миколаївського обласного комітету профспілки працівників культури та відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області.

Під час зустрічі голова обласного комітету профспілки працівників культури Любов Назарова проінформувала присутніх про те, що у ряді закладів культури м. Миколаєва відбулись кадрові зміни – на конкурсній основі обрано нових керівників цих закладів. Є побоювання, що не всі конкурси на посаду директорів було проведено з додержанням відповідної процедури. Крім того, є випадки втручання роботодавця у діяльність первинної профспілкової організації, чим порушується закріплений Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» принцип незалежності профспілок. Також в одному із закладів є вірогідність масового скорочення працівників. Як наслідок, у трудових колективах зростає напруженість соціально-трудових відносин.

Детальніше...


Понеділок, 16 серпня 2021

Постійно діючий семінар облпрофради: розбираємося із впровадженням електронного листка непрацездатності PDF Друк Email

alt

13 серпня п.р. Миколаївською облпрофрадою в рамках постійно діючих семінарів проведено черговий навчальний захід для профспілкового активу області. Участь у семінарі взяли голови обласних та первинних профспілкових організацій, профактив, фахівці кадрових служб та бухгалтерій підприємств (установ, організацій) галузей: соціальної сфери, ЖКГ, державних установ, зв’язку, освіти і науки, АПК, охорони здоров’я, автотранспорту, лісового господарства, споживчої кооперації, торгівлі, оборонної промисловості, культури.

Відкрила заняття заступник голови облпрофради Любов Онищенко, яка відзначила, що сьогодні триває перехід на так звані е-лікарняні, а вже з 1 вересня цього року усі заклади охорони здоров’я видаватимуть виключно електронні листки непрацездатності. Тому важливо вже зараз розібратися, як працюватиме система соціального захисту у випадках тимчасової непрацездатності працівників з переходом на електронну форму.

Детальніше...


Четвер, 12 серпня 2021

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову первинної профспілкової організації

Миколаївського управління магістрального аміакопроводу

ДП «Укрхімтрансаміак»

Григор’єва Сергія Сергійовича

з Днем народження!

Детальніше...


Неділя, 08 серпня 2021

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову об’єднаної профспілкової організації

ПАТ «Миколаївгаз»

Севастьянову Ганну Петрівну

з Днем народження!

Детальніше...


П'ятниця, 06 серпня 2021

Інформація з соціально-економічних питань за червень 2021 року по Миколаївській області PDF Друк Email

У червні 2021 року промислове виробництво в області скоротилось на 9,6% відносно показника попереднього місяця і зросло на 8,4% щодо червня 2020 року.

Індекс промислової продукції за січень-червень 2021 року (до відповідного періоду попереднього року) склав 98,4%.

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у червні 2021 року становила 14044 грн, що у 2,3 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн).

Детальніше читайте у розділі «Соціально-економічний захист»

«Соціально-економічна інформація»

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< серпня 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання