Миколаївська обласна рада
професійних спілок

грудня 2020


Середа, 30 грудня 2020

З Новим 2021 роком та Різдвом Христовим! PDF Друк Email

alt

Шановні спілчани!

Від Президії обласної ради профспілок прийміть самі теплі та щирі вітання

з Новим 2021 роком та світлим святом Різдва Христового!

Новий рік – це завжди крок у майбутнє, надії і сподівання на краще.

Вірю, що 2021 рік принесе позитивні зміни і буде для нас щедрим на перемоги й радісні події.

Нехай енергія, витримка і наснага допомагають нам долати життєві труднощі, Новий рік щедро дарує вам і вашим рідним міцне здоров’я, добробут і успіхи, а Різдво Христове примножить душевні сили,

віру й надію на щасливе майбутнє!

Щиро бажаю, щоб Новорічні свята спонукали всіх нас до взаєморозуміння і добрих справ,

а прийдешній рік став роком стабільності, миру, злагоди і гідної праці!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...


Вівторок, 29 грудня 2020

До уваги керівників профспілкових організацій PDF Друк Email

alt

Міністерство юстиції України на запит Федерації профспілок України дало роз’яснення стосовно деяких питань, пов’язаних із застосуванням заяви щодо встановлення вимоги нотаріального засвідчення (форма 10).

Лист додається.

Детальніше...


Четвер, 24 грудня 2020

ДОБРА НОВИНА. АРЕШТ З ПРОФСПІЛКОВОГО МАЙНА ЗНЯТО! PDF Друк Email

alt

Як написав на сторінці у Facebook заступник Голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко, 23 грудня ц.р. «Апеляційний суд задовільнив в повному обсязі апеляційні скарги Федерації профспілок України та ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»! Арешт знято з понад 16 об’єктів, що належать профспілкам (а це і Будинок профспілок, і Жовтневий палац, готелі та санаторії)».

«Дякую всім, хто приймав участь у нашій боротьбі! Правда завжди перемагає!», - зазначив Володимир Саєнко.

Прес-центр ФПУ

Детальніше...


Середа, 23 грудня 2020

Громадський контроль з питань охорони праці в галузі ЖКГ в дії PDF Друк Email

alt

Чинним законодавством України профспілкам надано право здійснення громадського контролю за дотриманням на підприємствах законодавства про охорону праці, створенням безпечних та нешкідливих умов праці, належних виробничих та санітарно-побутових умов, забезпеченням працівників спецодягом і спецвзуттям, іншими засобами індивідуального та колективного захисту.

В Миколаївській обласній організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення одне з провідних місць в системі заходів з оздоровлення умов праці займає забезпечення робітників санітарно-побутовими приміщеннями. Щорічно для активізації громадського контролю за станом умов праці та побуту на виробництві, виконання обов’язків колективних договорів з охорони праці обласна організація профспілки під час підготовки галузевих підприємств до роботи в осінньо-зимовий період проводить галузевий огляд-конкурс на краще санітарно-побутове приміщення серед підприємств житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення (далі - конкурс).

Детальніше...


Вівторок, 22 грудня 2020

22 грудня – День енергетика PDF Друк Email

alt

Шановні працівники енергетичного комплексу Миколаївщини!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом - Днем енергетика!

Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, ви, служителі енергії, вершителі світла і тепла відзначаєте своє свято. Від вашої сумлінної праці залежить безперебійна робота промислових підприємств, зв’язку та транспорту, ефективність функціонування соціальної сфери, гідний та комфортний побут жителів області – тепло і світло у школах та дитячих садках, у лікарнях та установах, в кожній українській оселі.

Нехай усвідомлення значимості вашої професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надає вам сил та наснаги, впевненості у завтрашньому дні. Бажаю всім працівникам енергетичної галузі міцного здоров’я, щастя, добробуту, безаварійної роботи та стабільної частоти і напруги в електромережах!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...


Понеділок, 21 грудня 2020

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову первинної профспілкової організації

ДП «Миколаївський науково-виробничий центр

стандартизації, метрології та сертифікації»

Кременецьку Олену Федорівну

з Днем народження!

Детальніше...


П'ятниця, 18 грудня 2020

Змінено порядок видачі листків непрацездатності хворим на COVID-19 PDF Друк Email

alt

Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом від 11.11.2020 № 2593 внесло зміни до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ від 13.11.2001 № 455.

Із цього документа прибрали п. 1.19, за яким листок непрацездатності (довідку) в амбулаторно-поліклінічних закладах видає лікуючий лікар (фельдшер) переважно за місцем проживання чи роботи. Водночас тепер відсутня й вимога про наявність заяви-клопотання погодженої з головним лікарем або його заступником, засвідченої підписом та круглою печаткою лікувально-профілактичного закладу, якщо особа обрала лікуючого лікаря і лікувально-профілактичного закладу не за місцем проживання чи роботи.

Крім того, лікуючому лікарю в амбулаторно-поліклінічних закладах дозволили продовжувати листки непрацездатності, залежно від тяжкості захворювання, до 15 календарних днів (раніше було до 10 календарних днів).

Детальніше...


Четвер, 17 грудня 2020

Президія ФПУ розглянула низку актуальних питань PDF Друк Email

alt

16 грудня 2020 року у Будинку профспілок у Києві у режимі відео-конференції відбулось засідання Президії Федерації профспілок України.

Головував на засіданні Голова ФПУ Григорій Осовий.

Члени Президії своєю постановою затвердили бюджет Федерації профспілок України на 2021 рік, а також ухвалили План роботи ФПУ на І півріччя 2021 року.

Детальніше...


Понеділок, 14 грудня 2020

Пам’ятка застрахованої особи для отримання одноразової виплати PDF Друк Email

alt

На сайті Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області розміщено детальну Пам’ятку застрахованої особи для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

У памятці надано відповіді на можливі запитання та наведено чіткий алгоритм дій для отримання одноразової виплати.

Детальніше...


П'ятниця, 11 грудня 2020

Голова СПО об'єднань профспілок звернувся з листом до Прем’єр-міністра України у з’язку з продовженням Урядом політики лібералізації трудових відносин PDF Друк Email

alt

До СПО об’єднань профспілок протягом трьох останніх місяців поточного року від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надійшла на опрацювання низка законопроектів України, направлених на дерегуляцію трудових відносин, які є новою тактикою Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України після активного солідарного протистояння профспілок тотальній лібералізації трудових відносин та критики сумнозвісного законопроекту «Про працю» (реєстр. № 2708), як на національному, так і на міжнародному рівні, що зупинило його просування. Відтепер значну частину цього законопроекту подано як окремі законопроекти щодо внесення змін до Кодексу законів про працю України, проте без зміни по суті.

Детальніше...

Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2021 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  5301 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< грудня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання