Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Середа, 23 грудня 2020

Громадський контроль з питань охорони праці в галузі ЖКГ в дії PDF Друк Email

alt

Чинним законодавством України профспілкам надано право здійснення громадського контролю за дотриманням на підприємствах законодавства про охорону праці, створенням безпечних та нешкідливих умов праці, належних виробничих та санітарно-побутових умов, забезпеченням працівників спецодягом і спецвзуттям, іншими засобами індивідуального та колективного захисту.

В Миколаївській обласній організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення одне з провідних місць в системі заходів з оздоровлення умов праці займає забезпечення робітників санітарно-побутовими приміщеннями. Щорічно для активізації громадського контролю за станом умов праці та побуту на виробництві, виконання обов’язків колективних договорів з охорони праці обласна організація профспілки під час підготовки галузевих підприємств до роботи в осінньо-зимовий період проводить галузевий огляд-конкурс на краще санітарно-побутове приміщення серед підприємств житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення (далі - конкурс).

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2021 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  5301 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< грудня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання