Миколаївська обласна рада
професійних спілок

липня 2020


П'ятниця, 31 липня 2020

Допомога на дітей одиноким матерям: роз’яснює Мінсоцполітики PDF Друк Email

alt

1. Хто має право отримувати допомогу?

Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини або документі про народження дитини, виданому компетентними органами іноземної держави, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку (рішенні про усиновлення дитини), відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.

Детальніше...


Четвер, 30 липня 2020

Практика судового захисту членів профспілки у 2019-2020 роках PDF Друк Email

alt

12 червня п.р. ухвалено рішення Заводського районного суду м. Миколаєва у цивільній справі 487/7595/19 (далі - Рішення) про стягнення з Колективного підприємства «Миколаївліфт» (далі – КП «Миколаївліфт») середнього заробітку за час затримки належних сум при звільненні з дня звільнення і по день фактичного розрахунку у розмірі 6 297,62 грн. на користь члена первинної профспілкової організації КП «Миколаївліфт». Згідно цього рішення позовні вимоги частково задоволено на користь члена первинної профспілкової організації КП «Миколаївліфт» за раніше поданою позовною заявою відділом з правової роботи облпрофради.

Детальніше читайте у розділі "Правова робота"

"Правозахисна робота"

Детальніше...


Середа, 29 липня 2020

Звітує обласна профорганізація працівників охорони здоров’я PDF Друк Email

alt

28 липня п.р. відбулася Миколаївська обласна звітно-виборна конференція профспілки працівників охорони здоров’я.

У роботі конференції прийняли участь делегати та запрошені: голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов, заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко, члени контрольно-ревізійної комісії.

Детальніше...

Николаевскому глиноземному заводу - 40 лет! С юбилеем! PDF Друк Email

alt

Уважаемые заводчане!

Президиум областного совета профсоюзов горячо и сердечно поздравляет весь коллектив Николаевского глиноземного завода с 40-летним юбилеем со дня пуска предприятия!

Вами пройден большой, тернистый, но славный путь. Вы многого добились за минувшие годы, ваши успехи бесспорны и значительны. Высокие производственные показатели – это прежде всего результат существенных знаний, богатого опыта, инициативности и ответственности каждого работника завода, а также сплоченности всего трудового коллектива.

Высокий профессионализм, огромный творческий потенциал, присущий вашему коллективу, способен преодолеть любые препятствия и невзгоды.

40 лет деятельности - это повод не только для подведения итогов. Это - отправная точка для новых достижений. Уверены, что вы и в дальнейшем будете достойно решать все поставленные задачи.

Желаем всему коллективу предприятия крепкого здоровья, счастья, благополучия, дальнейших производственных успехов, неиссякаемой энергии и уверенности в завтрашнем дне!

С уважением,

Председатель областного совета профсоюзов Юрий Толмачов

Детальніше...


Понеділок, 27 липня 2020

Робоча зустріч у Миколаївському професійному ліцеї сфери послуг PDF Друк Email

alt

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 17.06.2020 № 814 «Про реорганізацію Миколаївського професійного ліцею сфери послуг», починаючи з червня п. р., здійснюються заходи щодо реорганізації Миколаївського професійного ліцею сфери послуг (далі - ліцей) шляхом приєднання до Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну». Створено комісію з припинення діяльності Миколаївського професійного ліцею сфери послуг.

Детальніше...


П'ятниця, 24 липня 2020

26 липня – День працівників торгівлі PDF Друк Email

alt

Шановні працівники торгівлі!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом -

Днем працівників торгівлі!

Ваша праця дуже важлива для суспільства. Завдяки організованій та ефективній роботі підприємств торгівлі, впровадженню нових технологій стає комфортнішим життя громадян, задовольняється їх щоденний попит на різноманітні види товарів та послуг.

Нехай ваш професіоналізм та ділова ініціатива і надалі будуть запорукою покращення якості життя кожної родини, а ваша діяльність приноситиме людям радість і гарний настрій.

Бажаю вам трудових успіхів, надійних ділових партнерів, економічної стабільності,

гідних робочих місць та достатку!

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя й родинного затишку!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

Оптимізовано процес призначення та надання соціальної допомоги PDF Друк Email

alt

22 липня ц.р. на засіданні Уряду розглянуто питання про оптимізацію призначення та надання державної соціальної допомоги громадянам і родинам, що її потребують.

Суттєві зміни торкнуться питань рівного доступу до державної допомоги, об’єктивності під час її призначення та спрощення оформлення необхідних документів.

Розроблена з цією метою Мінсоцполітики та ухвалена Урядом постанова «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» передбачає проведення перерахунку розміру допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, яка виплачувалася в січні-червні 2020 року, та на дітей з інвалідністю, над якими встановлено опіку чи піклування.

Детальніше...


Середа, 22 липня 2020

СПРАВЕДЛИВІСТЬ ПЕРЕМОГЛА! PDF Друк Email

alt

21 липня ц.р. на позачерговому засіданні Верховної Ради України було розглянуто у другому читанні проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України стосовно стабілізації функціонування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування» (реєстр № 2275), який так старанно проштовхувався головою профільного парламентського комітету, народним депутатом України від політичної партії «Слуга народу» Галиною Третьяковою та іншими, з метою встановлення монопольного управління державою Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування, що ставило під загрозу належне функціонування системи соціального страхування, гарантоване ст. 46 Конституції України.

Детальніше...

Профспілкова оздоровниця ОСК «Очаків» запрошує на відпочинок! PDF Друк Email

alt

База відпочинку – оздоровчий спортивний комплекс «Очаків» Миколаївського обласного акціонерного товариства по туризму та екскурсіях «МИКОЛАЇВТУРИСТ» профспілкового туристичного оператора ПрАТ «УКРПРОФТУР» запрошує працівників підприємств і організацій області та їх дітей гарно відпочити в м.Очаків на березі Чорного моря.

Приймаються колективні заявки на сезон з 20 червня по вересень 2020 року.

Пропозиції щодо вартості та умов відпочинку в ОСК «Очаків» додаються.

Детальніше...


П'ятниця, 17 липня 2020

19 липня – День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості PDF Друк Email

alt

Шановні працівники Миколаївського глиноземного заводу!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом –

Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

День металурга – свято працівників однієї з базових галузей вітчизняної промисловості,

а професія металурга - одна з найважчих і почесних.

Вагомий внесок у розвиток економіки України та народногосподарського комплексу нашої області

вносить високопрофесійний колектив працівників Миколаївського глиноземного заводу,

який по праву називають флагманом кольорової металургії країни. Це сильні люди, які всупереч труднощам сьогодення залишаються вірними своїй мужній професії.

Прийміть слова шани та поваги за вашу нелегку працю, високий професіоналізм, вірність обраній справі та славним традиціям, закладеним ветеранами підприємства.

Щиро бажаю вам, шановні друзі, міцного здоров’я, родинного благополуччя, трудових успіхів,

надійних партнерів та життєдайних сил на довгі роки!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах червня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4145 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< липня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання