Миколаївська обласна рада
професійних спілок

П'ятниця, 06 березня 2020

8 Березня – Міжнародний жіночий день! PDF Друк Email

alt

Шановні жінки!

Від Президії обласної ради профспілок прийміть теплі та сердечні вітання з найчарівнішим святом, яке символізує весну, любов і красу – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

З вами пов’язане усе найдорожче у цьому світі – щастя і радість, надія та кохання, милосердя і безмежна душевна щедрість. Саме жінка дає життя і є берегинею найбільших його цінностей, вона підтримує тепло родинного вогнища, береже сімейні традиції і передає їх наступним поколінням.

Чоловіки завжди схилятимуть голови перед вашою чарівністю, ніжністю, красою.

Сьогодні ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите вклад у соціально-економічний розвиток нашої області і всієї країни. Без вашої підтримки, розуміння, ініціативності та творчої думки неможливі добрі зміни в суспільному житті.

Прийміть слова щирої вдячності за вашу сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя.

Щиро бажаю вам теплої та лагідної весни, добра і щастя!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

Засідання президії обласної ради профспілки працівників соціальної сфери PDF Друк Email

alt

4 березня п.р. в приміщенні Миколаївської обласної ради профспілок відбулось засідання президії Миколаївської обласної ради профспілки працівників соціальної сфери. Основне питання, яке розглядалось – надання згоди на звільнення з ініціативи роботодавця членів профкому управління соціального захисту населення Кривоозерської райдержадміністрації.

З першого питання голова обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Ольга Василюк проінформувала присутніх про дотримання прав членів профспілки під час скорочення, яке відбувається на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2019 № 926, яка передбачає граничну чисельність працівників місцевих державних адміністрацій. Зокрема на Миколаївщині скорочується, окрім вакантних посад, ще 136 працівників у структурних підрозділах з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій.

Детальніше...

Засідання президії обласної організації профспілки працівників культури PDF Друк Email

alt

4 березня п.р. відбулося чергове засідання президії обласної організації профспілки працівників культури. Засідання відкрила голова обласної профорганізації Любов Назарова.

Були розглянуті питання про затвердження статистичного звіту обласної організації профспілки за 2019 рік, про роль профспілок у захисті прав людини праці та дотримання прав і гарантій діяльності профспілок у сучасних умовах, про Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового мистецтва, про План роботи обкому профспілки працівників культури на 2020 рік та ряд інших питань.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах липня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4068 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< березня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання