Миколаївська обласна рада
професійних спілок

листопада 2019


П'ятниця, 29 листопада 2019

Громадський контроль з питань охорони праці в дії PDF Друк Email

alt

З метою створення належних умов побуту на виробництві, приведення побутових приміщень у відповідність з вимогами санітарно-гігієнічних норм, посилення громадського контролю з питань охорони праці Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення щорічно під час підготовки галузевих підприємств до роботи в осіннє-зимовий період проводить обласний огляд-конкурс на краще санітарно-побутове приміщення серед підприємств галузі.

20 листопада п.р. конкурсна комісія, яка була затверджена постановою президії 31.10.19 р., перевірила виконання умов конкурсу на 11 галузевих підприємствах: КЖЕП ММР «Зоря», ТОВ «Ліски-М», ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну», КП «Миколаївелектротранс», МКП «Миколаївводоканал», КП «Міськводоканал» м. Баштанка, КП «ЖЕО» м. Южноукраїнськ», КП «Обрій-ДКП», ЛСД АБЗ, КП ММР «Центр захисту тварин», КП «ЕЛУ автодоріг». Під час відвідування учасників конкурсу комісія перевіряла не тільки стан санітарно-побутових приміщень, але і в якому стані находяться виробничі цехи та приміщення, майстерні, гаражі та ін.

Детальніше...

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову Миколаївської обласної організації профспілки

працівників державних установ

Бугаєнко Тамілу Іванівну

з Днем народження!

Детальніше...


Четвер, 28 листопада 2019

РОЗ’ЯСНЕННЯ. Щодо права на пенсію за віком на пільгових умовах PDF Друк Email

alt

Держпраці у відповідь на звернення ФПУ поінформувала про правильність застосування постанови КМУ №708 «Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах».

Детальніше

Департамент охорони праці ФПУ

Детальніше...

Громадський контроль в Мішково-Погорілівській ЗСШ-інтернаті І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради PDF Друк Email

alt

27 листопада п.р., відповідно до статті 259 Кодексу Законів про працю України, статей 21 та 40 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», завідувачем відділу з правової роботи облпрофради Надією Матвєєвою здійснено громадський контроль в Мішково-Погорілівській ЗСШ-інтернаті Миколаївської обласної ради за додержанням роботодавцем законодавства про працю з метою надання методичної та практичної правової допомоги.

За результатами фахівцем облпрофради було надано практичну правову допомогу та рекомендації щодо приведення документації у відповідність до вимог діючого законодавства України.

Детальніше...


Середа, 27 листопада 2019

В галузі ЖКГ відбувся щорічний огляд-конкурс на кращу організацію інформаційної роботи в Профспілці PDF Друк Email

alt

З метою підвищення інформованості членів профспілки про роботу первинної профспілкової організації та профспілок всіх рівнів, а також враховуючи, що інформаційна робота є важливим чинником мотивації профспілкового членства, облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства щорічно проводить огляд-конкурс на кращу організацію інформаційної роботи в Профспілці, одним із дієвих джерел якої є профспілковий куток – найдоступніший спосіб донесення інформації з максимальним охопленням членів профспілки.

В цьогорічному огляді-конкурсі, який відбувся 19 листопада, прийняли участь первинні профспілкові організації 8 підприємств галузі: КП «Миколаївліфт», управління ЖКГ Миколаївської облдержадміністрації, ТОВ «Ліски-М», КП «Миколаївелектротранс», КП ГДМБ, КП «СКП «Гуртожиток», КЖЕП ММР «Зоря» та КП «ЖЕО м. Южноукраїнськ».

Детальніше...

Державна сторона зірвала засідання правління Фонду соціального страхування PDF Друк Email

alt

26 листопада п.р., мало б відбутися засідання правління Фонду соціального страхування України, на якому потрібно було розглянути та внести зміни до бюджету Фонду на 2019 рік.

Адже заплановані за відповідної статтею бюджету ФСС кошти на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності і вагітності та пологах закінчилися 19 листопада п.р. і у зв’язку з цим потрібно внесення відповідних змін до бюджету Фонду.

Детальніше...


Понеділок, 25 листопада 2019

Вітаємо з ювілеєм! PDF Друк Email

alt

Шановний Юрію Петровичу!

Президія Миколаївської обласної ради профспілок, колектив апарату обласної ради профспілок та Будинку спілок

тепло та сердечно вітають Вас з ювілейним днем народження!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту та подальших успіхів у праці!

Нехай Ваш життєвий шлях буде довгим і щасливим!

Милосердної Вам долі, добра та благополуччя!

Детальніше...


П'ятниця, 22 листопада 2019

Суд визнав протиправним встановлення прожиткового мінімуму на 2019 рік PDF Друк Email

alt

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом Станіслава Батрина до Кабінету Міністрів України щодо прожиткового мінімуму на 2019 рік.

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суд міста Києва.

Суд визнав протиправними дії Кабінету Міністрів України із встановлення прожиткового мінімуму на 2019 рік без проведення науково-громадської експертизи сформованих набору продуктів харчування, продовольчих продуктів і послуг.

Детальніше...

Відстоїмо державні соціальні стандарти і гарантії! PDF Друк Email

alt

СПО об’єднань профспілок проаналізувавши внесений 6 листопада ц.р. до порядку денного засідання Уряду проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», розроблений Мінсоцполітики, дійшов висновку, що він містить норми, які порушують Конституцію України та звужують визначені законами України сфери застосування державних соціальних стандартів та державних соціальних гарантій.

Детальніше...

Дискримінація особи в трудовій сфері – відмова у прийнятті на роботу за віковими ознаками PDF Друк Email

alt

Вимогами ст. 43 Конституції України зазначено, що кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Держава створює умови для повного здійснення громадянами права на працю, гарантує рівні можливості у виборі професії та роду трудової діяльності, реалізовує програми професійно-технічного навчання, підготовки і перепідготовки кадрів відповідно до суспільних потреб. Використання примусової праці забороняється. Не вважається примусовою працею військова або альтернативна (невійськова) служба, а також робота чи служба, яка виконується особою за вироком чи іншим рішенням суду або відповідно до законів про воєнний і про надзвичайний стан.

Детальніше...

Сторінка 1 з 4
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах червня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4145 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< листопада 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання