Миколаївська обласна рада
професійних спілок

П'ятниця, 15 листопада 2019

17 листопада - День працівників сільського господарства PDF Друк Email

alt

Шановні працівники сільського господарства!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом -

Днем працівників сільського господарства!

День працівників сільського господарства - це вінець напруженого хліборобського року, наповненого клопотами, повсякденною працею, думками про день сьогоднішній та рік прийдешній. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, іноді непередбачуваних ситуацій та погодних умов.

Велика подяка вам за вашу працю, любов до землі, терпіння і витримку. Нехай щедро колоситься нива, нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оцінена.

Здоров’я вам, щастя, благополуччя, добра і злагоди!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку PDF Друк Email

alt

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом!

Сьогодні роль засобів масової інформації і зв'язку в житті держави і житті кожної людини стрімко зростає, інформаційна сфера стала важливою складовою суспільного буття. Телебачення, радіо, зв'язок роблять наше життя динамічним, швидким і в той же час комфортним.

Завдяки вашому професіоналізму та майстерності впроваджуються нові технології, розширюється асортимент послуг для населення, відкриваються небачені досі можливості людського спілкування.

Шановні друзі! Щиро бажаю вам родинного щастя, міцного здоров’я, творчої наснаги, професійних успіхів у праці та тільки добрих новин!

Голова облпрофради ЮрійТолмачов

Детальніше...

Про створення загальнонаціонального страйкового комітету "Заради майбутнього!" PDF Друк Email

alt

14 листопада в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулася прес-конференція на тему "Про створення загальнонаціонального страйкового комітету "Заради майбутнього!". Про створення вперше в історії незалежної України спільного загальнонаціонального страйкового комітету профспілок, самозайнятих і фермерів.

Учасники: заступник голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко; голова Федерації профспілок Луганської області Валерій Черниш, голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, правозахисник, директор Інституту профспілкового розвитку Михайло Чаплига; голова ВГО "Союз захисту підприємців" Сергій Доротич; голова громадської спілки "Аграрний союз України" Геннадій Новіков, президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Микола Стрижак.

Детальніше...

Перший навчальний захід в рамках договору про співпрацю PDF Друк Email

alt

14 листопада п.р. на ПрАТ «Миколаївська-ТЕЦ» відбувся перший навчальний захід в рамках Договору про співпрацю, укладеного 23.10.2019 між Миколаївською облпрофрадою та Миколаївським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - центр), на тему: «Питання реалізації і захисту прав людини з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття працівниками необхідного рівня правових знань».

Детальніше...

Профспілки вийшли на акцію протесту проти звуження трудових прав працівників, за гідні умови життя PDF Друк Email

alt

14 листопада біля Верховної Ради України відбулась акція протесту, у якій взяли участь активісти всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань, представники трудових колективів.

Спілчани провели мітинг на площі Конституції перед будівлею Парламенту з вимогами до проекту Держбюджету-2020 та на підтримку профспілкового проекту Трудового кодексу.

Близько п'яти тисяч учасників акції пройшли вулицею Грушевського до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України. Саме цього дня народні депутати розглядали проект основного Кошторису країни на 2020 рік, в якому не було враховано пропозиції профспілок щодо необхідності належного фінансування бюджетної сфери, галузей енергетики і промисловості. На переконання профспілок, це ставить працівників та їхні сім'ї на межу виживання, може призвести до масових скорочень і нової хвилі трудової міграції з України.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< листопада 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання