Миколаївська обласна рада
професійних спілок

жовтня 2019


Середа, 30 жовтня 2019

Постійно діючий семінар для профактиву PDF Друк Email

alt

29 жовтня п.р. Миколаївською обласною радою профспілок (далі - облпрофрада) проведено постійно діючий семінар (далі - ПДС) для профактиву на тему: «Громадський та державний контроль за додержанням законодавства про працю».

Відкрив ПДС голова облпрофради Юрій Толмачов, наголошуючи на важливості запропонованої теми та активізації захисту прав членів профспілок через здійснення контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю.

Детальніше...

Свято з нагоди Дня працівника соціальної сфери PDF Друк Email

alt

29 жовтня п.р. в Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери, в яких взяли участь заступник голови Миколаївської обласної облдержадміністрації Олександр Трайтлі, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко, голова Миколаївської обласної ради профспілок Юрій Толмачов, голова обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Ольга Василюк.

Вітаючи присутніх з професійним святом, Толмачов Ю.П. подякував працівникам установ соціальної сфери за плідну співпрацю у галузі зайнятості, оплати та охорони праці, соціального страхування, пенсійного забезпечення, яка продовжується протягом багатьох років і має позитивні результати.

Детальніше...


Вівторок, 29 жовтня 2019

ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ НА ДП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ АВІАРЕМОНТНИЙ ЗАВОД «НАРП» PDF Друк Email

alt

28 жовтня п.р., відповідно до статті 259 Кодексу Законів про працю України, статей 21 та 40 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», завідувачем відділу з правової роботи облпрофради Надією Матвєєвою здійснено громадський контроль на ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» за додержанням роботодавцем законодавства про працю з метою надання методичної та практичної правової допомоги.

За результатами фахівцем облпрофради було надано практичну правову допомогу та рекомендації щодо приведення документації у відповідність до вимог діючого законодавства.

Детальніше...


П'ятниця, 25 жовтня 2019

28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників PDF Друк Email

alt

Шановні жителі Миколаївщини!

Дорогі ветерани!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з великим святом -

75-ою річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників!

Друга світова війна змінила долю всього українського народу, назавжди залишила жорстокий слід в нашій історичній пам’яті. Великою ціною була завойована Перемога, але наш народ вистояв і переміг, здолав усі труднощі війни, здобув і виборов право на своє історичне існування.

Доземний уклін усім, хто пережив роки війни, кував перемогу в жорстоких боях на фронтах, в партизанських загонах та підпіллі, виніс важкі роки окупації та пекло концтаборів, хто працював на Перемогу в тилу, піднімав з руїн та відроджував рідний край.

Дорогі ветерани! Ви – жива історія країни, її складної і важкої боротьби з фашизмом. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, нині живих і полеглих – нетлінна, наша вдячність – безмежна!

Щиро бажаю міцного здоров'я, щастя, миру та добробуту усім вам, шановні наші ветерани, дорогі земляки!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

27 жовтня – День автомобіліста і дорожника PDF Друк Email

alt

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства області!

Від Президії обласної ради профспілок вітаю вас з професійним святом –

Днем автомобіліста і дорожника!

Це свято об’єднує між собою професіоналів і автолюбителів, усіх, хто вдень і вночі працює за кермом на громадському, легковому і вантажному транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі ви – на одному шляху. Від стану доріг, від вашої майстерності та злагодженої роботи всіх перевізників залежить комфорт та безпека пасажирів, якість та своєчасність здійснення перевезень, забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, жителів області.

Щиро бажаю вам невичерпної енергії, міцного здоров’я, трудових здобутків, успішної та безаварійної роботи!

Зеленого вам світла на всіх життєвих і автомобільних шляхах!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...


Четвер, 24 жовтня 2019

Тренінг для молоді «Управління конфліктами» PDF Друк Email

alt

23 жовтня п.р. відбулося розширене засідання Президії та Молодіжної ради Миколаївської облпрофради з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю, по завершенню якого головою Молодіжної ради облпрофради – Надією Матвєєвою для молоді було проведено тренінг на тему: «Управління конфліктами».

Мета тренінгу — сформувати в учасників базові компетенції щодо сприйняття конфлікту, як ресурсу. Навчитися адекватним способам ефективного вирішення конфліктів шляхом осмислення змісту конфліктної ситуації і оволодіння інструментами управління конфліктами в профспілковій організації.

Детальніше...

Розширене засідання Президії та Молодіжної ради облпрофради з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю PDF Друк Email

alt

З нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю 23 жовтня п.р. відбулося розширене засідання Президії та Молодіжної ради Миколаївської обласної ради профспілок, участь в якому взяли голови обласних профспілкових організацій та молоді профспілкові лідери. Також були запрошені: Олег Матвієнко, директор Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - центр), та головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління ДВС ГТУЮ у Миколаївській області – Тетяна Квичак.

Відкрив засідання голова облпрофради Юрій Толмачов, який відзначив важливість взаємодії та співпраці профспілок та державних органів стосовно надання якісної та своєчасної безоплатної правової допомоги особам, які її потребують, а також щодо проведення спільних навчальних заходів.

Детальніше...


Середа, 23 жовтня 2019

На Миколаївщині обговорено досвід НСПП у напрямку здійснення посередництва і примирення під час вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) PDF Друк Email

alt

18 жовтня п.р. на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відділенням НСПП в Миколаївській області (далі – Відділення) проведено навчальний семінар на тему: «Узагальнення досвіду Національної служби посередництва і примирення у напрямку здійснення посередництва і примирення під час вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні», в якому взяли участь трудові арбітри НСПП, студенти Чорноморського національного університету Петра Могили, працівники Відділення.

Детальніше...


Вівторок, 22 жовтня 2019

Підтвердження трудового стажу PDF Друк Email

alt

Основним документом, що підтверджує стаж роботи працівника, є його трудова книжка.

У разі відсутності трудової книжки або записів у ній для визначення трудового стажу керуються «Порядком підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 1993 року № 637.

Детальніше читайте у розділі "Правова робота"

"Практична допомога профкому"

Детальніше...


Понеділок, 21 жовтня 2019

Навчання профактиву: на порядку денному – колективно-договірна робота PDF Друк Email

alt

У зв’язку з активізацією колективно-договірних відносин в рамках кампанії з укладення нових та внесення змін до діючих колективних договорів, 18 жовтня п.р. Миколаївська облпрофрада провела навчання для профспілкового активу, присвячене актуальним питанням колективно-договірної роботи.

Розпочинаючи семінар, заступник голови облпрофради Любов Онищенко у своєму вступному слові відзначила, що колективно-договірна робота профспілками області у цілому напрацьована, однак навіть у фахівців із тривалим досвідом такої роботи можуть виникати запитання, пов’язані зі змінами у законодавстві або із новаціями в роботі власне підприємства (установи, організації) та їх відображенням у колективному договорі.

Детальніше...

Сторінка 1 з 4
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах липня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4068 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< жовтня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання