Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Середа, 02 жовтня 2019

Громадський контроль у комунальному житлово-експлуатаційному підприємстві Миколаївської міської ради «Зоря» PDF Друк Email

alt

1 жовтня п.р., відповідно до статті 259 Кодексу Законів про працю України, статей 21 та 40 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», правовим інспектором праці відділу з правової роботи облпрофради – Ольгою Подимовою спільно із завідувачем відділу з захисту соціально-економічних інтересів трудящих Миколаївської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (далі – обласна організація профспілки) – Ириною Кошовою здійснено громадський контроль у Комунальному житлово-експлуатаційному підприємстві Миколаївської міської ради «Зоря» за додержанням роботодавцем законодавства про працю з метою надання правової допомоги.

Детальніше...

7 жовтня - Всесвітній день дій за гідну працю PDF Друк Email

alt

ПРЕС-ЦЕНТР ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

7 жовтня Федерація профспілок України відзначає Всесвітній день дій за гідну працю на Майдані незалежності у Києві

До Всесвітнього дня дій за гідну працю та Дня профспілок України Федерація профспілок України 7 жовтня ц.р. поширюватиме інформаційні матеріали біля станцій метро «Хрещатик» та «Арсенальна», алеї «Героїв Небесної сотні».

О 13.00. відбудеться чисельний флешмоб на майдані Незалежності біля стели під гаслом: «ПРАЦЮЄМО В УКРАЇНІ, БУДУЄМО СВОЮ ДЕРЖАВУ».

Детальніше...

ХVІ обласна Спартакіада серед працівників закладів освіти Миколаївської області PDF Друк Email

alt

З метою розвитку та активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, організації активного відпочинку та дозвілля серед освітян,у м. Миколаєві, 18-19 вересня 2019 року, відбулася ХVІ обласна Спартакіада серед працівників освіти.

Збірні команди з районів і міст області, очолювані головами районних, міських організацій Профспілки, а це більше 500 працівників закладів освіти, під урочистий марш вишикувалися на міському стадіоні парку Перемога.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах жовтня

  2020 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  4867 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< жовтня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання