Миколаївська обласна рада
професійних спілок

серпня 2019


П'ятниця, 30 серпня 2019

1 вересня - День знань PDF Друк Email

alt

Дорогі школярі та студенти, шановні вчителі та батьки!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас зі святом - Днем знань!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий. Адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до самостійного життя.

Бажаю усім школярам, студентам на цьому шляху зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, сумлінність та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті!

Найщиріші слова шани і вдячності вчителям та викладачам за щоденну самовіддану працю, тепло сердець, розуміння, турботу і терпіння. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення!

Голова облпрофради Ю.П.Толмачов

Детальніше...


Субота, 24 серпня 2019

24 серпня - День Незалежності України PDF Друк Email

alt

Шановні миколаївці та жителі області!

Від Президії обласної ради профспілок прийміть щирі вітання з нагоди державного свята - Дня Незалежності України, свята демократії та єднання нашого народу!

Нехай з кожною наступною річницею Незалежності України життя нашого народу стає кращим і усім нам вистачить сили і наснаги в плідній праці на благо рідної землі, відповідальності за її долю, віри у щасливе майбутнє наступних поколінь.

Щиро бажаю вам щастя, здоров’я, добробуту, миру та злагоди!

Голова облпрофради Ю.П.Толмачов

Детальніше...


П'ятниця, 16 серпня 2019

ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ № 1 PDF Друк Email

alt

15 серпня п.р., відповідно до статті 259 Кодексу Законів про працю України, статей 21 та 40 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», завідувачем відділу з правової роботи облпрофради Надією Матвєєвою здійснено громадський контроль в дитячій музичній школі № 1 за додержанням роботодавцем законодавства про працю з метою надання методичної та практичної правової допомоги.

За результатами фахівцем облпрофради було надано практичну правову допомогу та рекомендації щодо приведення документації у відповідність до вимог діючого законодавства України.

Детальніше...


Середа, 14 серпня 2019

У день звільнення працівник відпрацював частину робочого дня, а потім узяв лікарняний: що платити? PDF Друк Email

alt

Відповідно до ч. 1 ст. 19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон), право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності виникає з настанням страхового випадку в період роботи, включаючи час випробування та день звільнення.

Умови надання допомоги по тимчасовій непрацездатності та тривалість її виплати визначені ст. 22 Закону, згідно з ч.2 якої, допомогу по тимчасовій непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням, виплачує Фонд соціального страхування працівникам починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до моменту, як особа відновить працездатність або МСЕК встановить інвалідність, незалежно від звільнення. Оплата перших п’яти днів тимчасової непрацездатності здійснюється за рахунок коштів роботодавця.

Детальніше...


Вівторок, 13 серпня 2019

Надання щорічної відпустки понад 59 календарних днів PDF Друк Email

alt

Міністерство соціальної політики України листом від 08.07.2019 № 793/0/204-19 надало роз’яснення щодо застосування положень Закону України «Про відпустки» при наданні працівникам щорічної відпустки понад 59 календарних днів.

Детальніше читайте в розділі "Правова робота"

"Юридичні консультації"

Детальніше...


Понеділок, 12 серпня 2019

Громадський контроль в Миколаївському геріатричному пансіонаті PDF Друк Email

alt

9 серпня п.р., відповідно до статті 259 Кодексу Законів про працю України, статей 21 та 40 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», завідувачем відділу з правової роботи облпрофради Надією Матвєєвою здійснено громадський контроль в Миколаївському геріатричному пансіонаті за додержанням роботодавцем законодавства про працю з метою надання методичної та практичної правової допомоги.

За результатами фахівцем облпрофради було надано практичну правову допомогу та рекомендації щодо приведення документації у відповідність до вимог діючого законодавства України.

Детальніше...

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову первинної профспілкової організації

Миколаївського управління магістрального аміакопроводу

ДП «Укрхімтрансаміак»

Григор’єва Сергія Сергійовича

з Днем народження!

Детальніше...


П'ятниця, 09 серпня 2019

Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2020 рік PDF Друк Email

alt

У своєму листі від 03.08.2019 Міністерство соціальної політики України наводить розрахунок норми тривалості робочого часу на 2020 рік.

Детальніше...


Четвер, 08 серпня 2019

Чергове засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності у Миколаївському міському центрі зайнятості PDF Друк Email

alt

6 серпня п.р. в Миколаївському міському центрі зайнятості відбулося засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, в якому взяла участь завідувач відділу з правової роботи облпрофради Надія Матвєєва.

На комісії було розглянуто бізнес-план «Організація і ведення автосервісу по рихтуванню та фарбуванню автомобілів» Володимира Бойка, який обґрунтував членам комісії рентабельність своїх бізнес-ідей та презентував свій план здійснення успішної підприємницької діяльності.

Члени комісії розглянули доцільність виплати на відкриття підприємницької діяльності, рентабельність бізнес-плану, перевірили всі необхідні документи та рекомендували керівнику Миколаївського МЦЗ надати даному безробітному одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Детальніше...

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову об’єднаної профспілкової організації

ПАТ «Миколаївгаз»

Севастьянову Ганну Петрівну

з Днем народження!

Детальніше...

Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах серпня

  2020 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  4886 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< серпня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання