Миколаївська обласна рада
професійних спілок

П'ятниця, 26 липня 2019

28 липня – День працівників торгівлі PDF Друк Email

alt

Шановні працівники торгівлі!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників торгівлі!

Торгівля – один із важливих секторів обслуговування населення. Щодня ви забезпечуєте жителів міста і області широким асортиментом товарів та послуг.

Успіхи вашої роботи значною мірою залежать від купівельної спроможності наших громадян, тому бажаю вам і вашим сім’ям, всім українцям достатку. Міцного вам здоров'я, гарного настрою, вдячності від покупців за відмінне обслуговування!

Нехай з кожним днем зміцнюється престиж вашої професії, хай завжди успіх та щастя будуть вашими супутниками!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

Громадський контроль на МУМА УДП «Укрхімтрансаміак» PDF Друк Email

25 липня п.р., відповідно до статті 259 Кодексу Законів про працю України, статей 21 та 40 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», завідувачем відділу з правової роботи облпрофради Надією Матвєєвою, здійснено громадський контроль на МУМА УДП «Укрхімтрансаміак» за додержанням роботодавцем законодавства про працю з метою надання методичної та практичної правової допомоги.

За результатами фахівцем облпрофради було надано практичну правову допомогу та рекомендації щодо приведення документації у відповідність до вимог діючого законодавства.

Детальніше...

Працює міська (м.Миколаєва) тимчасова комісія з питань погашення заборгованості PDF Друк Email

alt

25 липня п.р. під головуванням першого заступника Миколаївського міського голови Володимира Криленка відбулось чергове засідання міської (м.Миколаєва) тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. У засіданні комісії взяла участь заступник голови облпрофради Любов Онищенко.

В ході засідання комісії Сергій Василенко, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, проінформував присутніх про стан погашення заборгованості із заробітної плати та виплати заробітної плати на підприємствах м.Миколаєва. Так, станом на 01.07.2019 своєчасно не виплачено заробітну плату на 13 економічно активних підприємствах міста на загальну суму 72,8 млн.грн. За оперативними даними, на 24.07.2019 зарплатні борги скоротились до 33 млн.грн. і мали місце на 11 економічно активних підприємствах; погашено заборгованість із заробітної плати перед працівниками ДП «Миколаївський суднобудівний завод» та ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах серпня

  2020 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  4886 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< липня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30 31        

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання