Миколаївська обласна рада
професійних спілок

червня 2019


Четвер, 27 червня 2019

28 червня – День Конституції України PDF Друк Email

alt

Шановні жителі Миколаївщини!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з державним святом - Днем Конституції України!

Конституція – основний Закон для кожної країни і суспільство має жити саме за цим непорушним Законом, який утверджує державність і демократію. Сьогодні ми повинні навчитись відстоювати свої права у будь-якій життєвій чи політичній ситуації, разом працювати заради зміцнення нашої держави, покращення життя людей, зростання взаєморозуміння в суспільстві. Саме тоді зміни на краще стануть реаліями сьогодення, а доля України буде щасливою.

Щиро бажаю вам, шановні друзі, доброго здоров’я, щастя, миру, успіхів у праці!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

Профспілки вимагали. Уряд нарешті вирішив PDF Друк Email

alt

Виступ представника профспілок в Уряді, Голови ФПУ Григорія Осового на засіданні Кабінету міністрів України 26 червня 2019 року.

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 26 червня ухвалив програму Мін'юсту «Чесна платіжка», яка, за словами Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, має допомогти врегулювати ціни на тепло та гарячу воду. Володимир Гройсман заявив, що запроваджена програма спонукатиме місцеву владу відповідально вкладати кошти місцевих бюджетів у модернізацію ЖКГ.

Детальніше...


Середа, 26 червня 2019

Чергове засідання Президії Миколаївської облпрофради PDF Друк Email

alt

26 червня п.р. відбулося чергове засідання Президії Миколаївської обласної ради профспілок. Засідання Президії відкрив голова облпрофради Юрій Толмачов, який проінформував про питання, які були розглянуті на засіданні Президії Федерації профспілок України 25 червня п.р.

На засіданні Президії облпрофради було розглянуто два основних питання: «Про внесення змін до територіальної Угоди з регулювання соціально-економічних питань на 2017-2020 роки у зв’язку з укладенням Генеральної угоди на 2019-2021 роки» та «Про звернення до Федерації профспілок України щодо удосконалення форми звітності про укладання та виконання колективних договорів». З інформацією з цих питань виступила фахівець І категорії відділу з соціально-економічних питань облпрофради Марина Баришевська.

Також були розглянуті інші питання порядку денного. По всіх питаннях прийнято відповідні постанови.

Детальніше...

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ФПУ. Профспілки – за соціальну і справедливу Україну PDF Друк Email

alt

У центрі уваги нової демократичної коаліції, яка буде формуватися після парламентських виборів в Україні, має бути соціальне спрямування розвитку економіки. Соціальна справедливість повинна йти пліч-о-пліч з економічною конкурентоспроможністю. Про це говориться у Зверненні ФПУ до учасників виборчого процесу до Верховної Ради України та членів профспілок «За соціальну і справедливу Україну!», текст якого було схвалено 25 червня на засіданні Президії ФПУ.

Детальніше...


Вівторок, 25 червня 2019

Доплата за інтенсивність праці PDF Друк Email

alt

Відповідно до ст. 15 Закону України «Про оплату праці», підприємства госпрозрахункової сфери самостійно встановлюють умови та розміри оплати праці, у тому числі перелік надбавок і доплат, у колективному договорі з дотриманням законодавства, Генеральної, галузевої, територіальної угод.

Детальніше...


Понеділок, 24 червня 2019

З 1 липня – новий розмір прожиткового мінімуму PDF Друк Email

alt

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 23.11.2018 № 2629-VIII, з 1 липня п.р. змінюється розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць. Для основних демографічних і соціальних груп населення цей показник становитиме:

- діти до 6 років – 1699 грн;

- діти віком від 6 до 18 років – 2118 грн;

- працездатні особам – 2007 грн;

- особи, які втратили працездатність – 1564 грн;

- загальний показник – 1936 грн.

Детальніше...


П'ятниця, 21 червня 2019

23 червня – День державної служби PDF Друк Email

alt

Шановні працівники державної служби!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом!

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен на своєму місці ви виступаєте ланкою, що поєднує владу і народ, формуєте ефективну систему державного управління, яка повинна реагувати на запити сучасного суспільства та забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Сьогодні суспільство чекає від вас компетентності, ініціативи, відповідального і творчого ставлення до справи.

Напередодні свята щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, енергії, наснаги та успіхів у справі служіння народу!

Голова облпрофради Юрій Толмачов

Детальніше...

Атестація робочих місць за умовами праці, якщо виробничі потужності орендуються PDF Друк Email

alt

Атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності й господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я, а також на їхніх нащадків, як тепер, так і в майбутньому.

Відповідальність за своєчасне та якісне проведення атестації покладається на керівника підприємства, організації.

Детальніше...


Четвер, 20 червня 2019

Нове в законодавстві: Президент підписав закон, що стосується додаткових відпусток працівникам-усиновлювачам PDF Друк Email

alt

19 червня 2019 року Президент України підписав Закон від 30.05.2019 р. №2728-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам при усиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування».

Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Детальніше читайте у розділі "Правова робота"

"Нове в законодавстві"

Детальніше...


Середа, 19 червня 2019

Профспілка ЖКГ провела щорічний турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» PDF Друк Email

alt

14 червня п.р. Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення провела турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед колективів підприємств галузі.

Цьогорічний турнір, який відбувся в Міському палаці творчості учнів, проходив в дванадцятий раз. В змаганнях на звання найрозумніших прийняли участь 36 працівників галузі з 6 членських профспілкових організацій: ТОВ «Николаевдомсервис», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», МКП «Миколаївводоканал», КП «Миколаївліфт», ЖКП «Бриз» та ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну». Поза заліком в грі прийняла участь команда журналістів.

Детальніше...

Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах серпня

  2020 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  4886 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання