Миколаївська обласна рада
професійних спілок

травня 2019


П'ятниця, 31 травня 2019

Підбито підсумки фотоконкурсу «Наша праця – добробут України!» PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок організувала та провела обласний фотоконкурс «Наша праця – добробут України!», який був присвячений Дню праці. І етап конкурсу проводився в обласних галузевих профорганізаціях, ІІ етап - обласною радою профспілок.

На підсумковому засіданні обласної конкурсної комісії було підбито підсумки фотоконкурсу «Наша праця – добробут України!». На розгляд конкурсної комісії надійшло 22 фотороботи від 10 обласних галузевих профорганізацій. При їх розгляді та оцінюванні конкурсна комісія керувалась Положенням про фотоконкурс, затвердженим Постановою Президії облпрофради № П-19-3 від 01.03.2019.

Детальніше...


Четвер, 30 травня 2019

Звітує обласна профспілкова організація працівників культури PDF Друк Email

alt

29 травня п.р. відбулась XXIV звітно-виборна конференція Миколаївської обласної організації профспілки працівників культури. В роботі конференції взяли участь: голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов та заступник начальника Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Лариса Поддубна.

Відкрила конференцію та виступила зі звітною доповіддю «Про роботу обкому профспілки працівників культури за період з 29 травня 2014 року по 29 травня 2019 року» голова обкому профспілки Любов Назарова.

Детальніше...

Управління підприємством під час тимчасової непрацездатності або відпустки керівника PDF Друк Email

alt

Відповідно до статті 65 Господарського кодексу України управління підприємством здійснюється відповідно до його установчих документів на основі поєднання прав власника щодо господарського використання свого майна і участі в управлінні трудового колективу.

Власник здійснює свої права щодо управління підприємством, установою, організацією (далі – підприємство) безпосередньо або через уповноважені ним органи відповідно до статуту підприємства чи інших установчих документів.

Детальніше читайте у розділі "Правова робота"

"Юридичні консультації"

Детальніше...


Середа, 29 травня 2019

Громадський університет правових знань PDF Друк Email

alt

28 травня п.р., в рамках Угоди про співпрацю між облпрофрадою та відділенням НСПП в Миколаївській області, було проведено сорок третє заняття Громадського університету правових знань на тему: «Профілактика та корекція «емоційного вигорання» профспілкових лідерів» на базі підприємства ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ». Учасниками заняття стали голова первинної профорганізації та профспілковий актив підприємства.

Детальніше...


Вівторок, 28 травня 2019

Пленум обласної ради профспілки працівників соціальної сфери PDF Друк Email

alt

23 травня п.р. в приміщенні Миколаївської обласної ради профспілок відбувся V пленум Миколаївської обласної ради профспілки працівників соціальної сфери. В роботі Пленуму взяли участь члени обласної ради профспілки, начальник відділення НСПП в Миколаївській області Оксана Євченко, заступник голови Миколаївської облпрофради Любов Онищенко, голови первинних профспілкових організацій.

На засіданні були розглянуті питання роботи президії обласної організації профспілки за 2018 рік, про підсумки ревізії фінансово-господарської діяльності у 2018 році, про затвердження бюджету на 2019 рік, про проведення звітно-виборних зборів в первинних профспілкових організаціях та інші.

Детальніше...

Інформація щодо рівня життя населення та рівня бідності PDF Друк Email

alt

На виконання Генеральної угоди Міністерство соціальної політики України інформує про основні показники рівня життя населення та бідності у цілому по Україні та в розрізі регіонів.

За даними Держстату у 2018 році номінальні доходи населення склали 3219,5 млрд. грн, що на 21,4% більше порівняно з 2017 роком. Наявний дохід, який може бути використаний населенням на придбання товарів та послуг, збільшився на 21,9%, а реальний наявний, визначений з урахуванням цінового фактору, - на 9,9% .

Детальніше...

Час зустрічі змінити не можна PDF Друк Email

alt

Згідно плану основних заходів на 2019 рік Миколаївська облорганізація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення провела турнір з шахів та шашок серед працівників галузі.

Турнір за традицією проводиться напередодні Міжнародного дня шахів, запровадженого Всесвітньою шаховою федерацією, яка в поточному році відзначає своє 95-річчя. Цьогорічний турнір облорганізацією профспілки проводився в тринадцятий раз.

Детальніше...


Понеділок, 27 травня 2019

Засідання Президії Миколаївської облпрофради PDF Друк Email

24 травня п.р. відбулося виїзне розширене засідання Президії обласної ради профспілок. Засідання Президії відкрив голова облпрофради Юрій Толмачов.

Перед початком роботи Президії голова облпрофради Юрій Толмачов вручив голові обласної організації профспілки працівників ЖКГ Світлані Начиновій Почесну грамоту облпрофради, Грамоту ФПУ та Почесний знак ФПУ «За розвиток соціального партнерства» за вдосконалення системи соціального партнерства, особистий внесок у розвиток соціального діалогу по врегулюванню соціально-економічних питань, активну роботу по захисту соціально-економічних інтересів членів обласної профспілкової організації та з нагоди ювілею.

Детальніше...

Миколаївська міська тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати PDF Друк Email

alt

24 травня п.р. відбулося засідання міської (м. Миколаєва) тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням Володимира Криленка, голови комісії, першого заступника міського голови. Участь у роботі комісії взяла представник облпрофради Марина Баришевська.

Детальніше...

Чергове засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності у Миколаївському міському центрі зайнятості PDF Друк Email

alt

23 травня п.р. правовий інспектор праці відділу з правової роботи облпрофради Ольга Подимова взяла участь у роботі комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності у Миколаївському міському центрі зайнятості.

Детальніше...

Сторінка 1 з 4
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< травня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання