Миколаївська обласна рада
професійних спілок

квітня 2024


Вівторок, 30 квітня 2024

Перше травня 2024 року: Профспілки за демократію PDF Друк Email

alt

Немає демократії без профспілок - таким є послання світового профспілкового руху на цей першотравневий день.

Кампанія МКП «За демократію» закликає профспілки діяти вже зараз, щоб зупинити тривожний занепад демократії та одночасне зростання нападів на права трудящих.

Звіт «Глобальний стан демократії у 2023 році» показує, що демократія скорочується в кожному регіоні світу. Щороку, починаючи з 2018 року, в більшій кількості країн спостерігалося чисте погіршення демократичних процесів, ніж покращення.

Детальніше...

Профспілкові таланти освітян Миколаївщини PDF Друк Email

alt

Підведено підсумки обласного профспілкового Фестивалю художньої самодіяльності «Клич людини над світом лине «Хай буде мир!», організованого обласним комітетом профспілки працівників освіти і науки України. Яскраві таланти продемонстрували учасники Фестивалю. Звучали пісні, поезія. Кожен номер був пронизаний любов’ю до України, до рідного краю, словами вдячності ЗСУ, захисникам України, словами гордості за незламний український народ, заклики до миру у всьому світі.

Детальніше...


Понеділок, 29 квітня 2024

Засідання Громадського університету правових знань PDF Друк Email

alt

26 квітня п.р.,у рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Миколаївській області та Миколаївською обласною радою профспілок, відбулось 47 заняття Громадського університету правових знань.У заході взяли участь: голова Миколаївської обласної ради профспілок Любов Онищенко, керівник відділення НСПП Наталія Жуковська, представники позаштатних інституції НСПП та профспілковий актив.

Заняття Університету розпочалося вступним словом голови Миколаївської обласної ради профспілок, трудового арбітра НСПП Любові Онищенко. Голова облпрофради зазначила, що захід проводиться напередодні Всесвітнього дня охорони праці. Проінформувала, що в області в січні-лютому п.р. травмовано 17 осіб. На жаль, є 2 випадки зі смертельними наслідками.

Детальніше...

Вітаємо з ювілеєм! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову обласної організації профспілки працівників

житлово-комунального господарства,

місцевої промисловості, побутового обслуговування населення

Начинову Світлану Олексіївну

з ювілейним днем народження!

Детальніше...

28 квітня - Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі. Звернення Держпраці до працівників та роботодавців PDF Друк Email

alt

Кожного року, 28 квітня, відзначається Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі. Цей день став символом міжнародної солідарності у питаннях безпеки праці, нагадуванням про необхідність створення безпечних та здорових умов для всіх працівників.

Детальніше...


Четвер, 25 квітня 2024

Підтримка працівників: об’єднуємо зусилля для здорового робочого середовища PDF Друк Email

alt

В рамках Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Державною службою України з питань праці та Профспілкою працівників соціальної сфери України 17 квітня п.р. проведена робоча зустріч голови Миколаївської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Ольгою Василюк і фахівцями сектору з питань впровадження та реалізації програм психосоціальної підтримки управління інспекційної діяльності в Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Держпраці Наталею Некрасовою та Ларисою Гуменною, яка була приурочена до Всесвітнього дня охорони праці.

Детальніше...


Середа, 24 квітня 2024

Про співпрацю Миколаївської облпрофради з відділенням НСПП в Миколаївській області у 2023 році PDF Друк Email

alt

Співробітництво Миколаївської облпрофради та відділення НСПП здійснюється на підставі Угоди про співпрацю між Миколаївською обласною радою професійних спілок та відділенням Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області на 2021-2025 роки (далі Угода). Також в області діють угоди про співпрацю відділення НСПП з обласними галузевими профорганізаціями.

Також укладені угоди про співпрацю між відділенням НСПП та Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова.

Одним з напрямів взаємодії є підтвердження репрезентативності профспілкових організацій один раз на 5 років. На сьогодні триває надання фахівцями відділення НСПП допомоги у підготовці необхідних для чергового підтвердження репрезентативності документів обласними профорганізаціями.

Детальніше...


Вівторок, 23 квітня 2024

Розширене засідання колегії при начальнику Головного управління ПФУ в Миколаївській області PDF Друк Email

alt

23 квітня п.р. відбулося засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області. В роботі колегії взяла участь член колегії, голова Миколаївської облпрофради Любов Онищенко.

Про підсумки роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області за І квартал 2024 року доповіла начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Олена Сичугова.

В своєму виступі Олена Сичугова зазначила, що робота Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області упродовж І кварталу 2024 року була спрямована на забезпечення в умовах воєнного стану прийому та обслуговування громадян, стабільного фінансування та своєчасної виплати пенсій, субсидій та пільг, страхових виплат, виконання планових показників дохідної частини бюджету, погашення заборгованості з платежів, впровадження електронних дистанційних сервісів для пенсіонерів, застрахованих осіб і роботодавців.

Детальніше...


Понеділок, 22 квітня 2024

З 1 КВІТНЯ 2024 РОКУ ЗРОСЛИ ШТРАФИ ДЕРЖПРАЦІ PDF Друк Email

alt

З 1 квітня п.р. збільшився розмір мінімальної заробітної плати, що передбачено Законом України «Про Державний бюджет України на 2024 рік», і як наслідок збільшилися й штрафи за порушення трудового законодавства.

Звертаємо увагу, що юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі вчинення порушень законодавства про працю, що передбачено ст. 265 КЗпП.

Для розрахунку суми штрафу застосовується розмір мінімальної зарплати, встановлений на момент виявлення порушення. Тобто, з 1 квітня 2024 року штраф розраховуватиметься від 8000 грн замість 7100 грн.

Детальніше...


Четвер, 18 квітня 2024

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН, КОЛЕКТИВНІ ТРУДОВІ СПОРИ (КОНФЛІКТИ) В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ У СІЧНІ-БЕРЕЗНІ 2024 РОКУ PDF Друк Email

alt

Згідно Угоди про співпрацю, відділення НСПП в Миколаївській області надало інформацію облпрофраді про стан соціально-трудових відносин у І кварталі 2024 року.

Упродовж звітного періоду відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області (далі – Відділення) сприяло вирішенню 2 колективних трудових спорів (конфліктів) (далі - КТС (К) між Первинною профспілковою організацією працівників Кривоозерського професійного аграрного ліцею смт Криве Озеро Кривоозерського району Миколаївської області та адміністрацією Кривоозерського професійного аграрного ліцею смт Криве Озеро Первомайського району Миколаївської області. У зазначених спорах взяли участь 96 штатних працівників Кривоозерського ПАЛ. Кількість учасників, які брали участь у КТС (К) (членів Первинної профспілкової організації Кривоозерського ПАЛ) – 16 осіб.

Детальніше...

Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< квітня 2024 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання