Миколаївська обласна рада
професійних спілок

П'ятниця, 09 лютого 2024

Інформація Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо правових підстав витребування Пенсійним Фондом у страхувальників відомостей про їх участь у профспілках PDF Друк Email

alt

У відповідь на звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до Пенсійного фонду України щодо роз’яснення правових підстав витребування ПФ у страхувальників відомостей про участь застрахованих осіб в професійних спілках, з приводу чого до інституту Уповноваженого зверталась ФПУ.

ПФ повідомив, що підставою для обробки Пенсійним фондом України персональних даних, зокрема, про належність застрахованих осіб до професійних спілок, є необхідність виконання обов’язку, передбаченого Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Детальніше...

Президія Миколаївської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я PDF Друк Email

alt

7 лютого п.р. відбулося засідання президії обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я в режимі офлайн та онлайн.

На президії були розглянуті питання підсумків роботи обласної профорганізації за 2023 рік. Незважаючи на перешкоди та воєнний стан в країні, профспілкові організації продовжують працювати в нелегких умовах. Вдалось зберегти профспілкові організації, але кількість членів профорганізації зменшилася із-за зменшення працюючих в медичних закладах та з інших причин.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< лютого 2024 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання