Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Середа, 31 січня 2024

Приймаємо нові колективні договори PDF Друк Email

alt

12 січня ц.р. відбулася конференція департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради (далі департамент) по укладанню колективного договору на 2024 – 2026 роки.

На конференції були присутні директор департаменту – Сергій Василенко, заступник директора департаменту – Надія Скопенко, заступник директора департаменту – начальник управління фінансово – господарського забезпечення департаменту – Ірина Чорна, заступник директора департаменту – начальник управління праці, надання соціальних послуг та сімейної політики – Олександр Рябенко, керівники окремих відділів, начальники управлінь, делегати від усіх структурних підрозділів департаменту. На конференцію була запрошена Голова Миколаївської обласної профспілки працівників державних установ Таміла Бугаєнко.

Детальніше...

У Мінекономіки розповіли, яких заходів вживають для працевлаштування ветеранів PDF Друк Email

alt

Уряд прагне створювати умови, в яких ветерани російсько-української війни захочуть відкривати бізнеси, повертатися на свою попередню роботу чи знаходити нову. Про це заявила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

«Зараз Україна бореться із кризою на ринку праці. Ми маємо структурне безробіття. Ця проблема б'є по економіці, а отже по бюджету і можливостях підтримувати наш сектор безпеки і оборони. Тому, якщо ми створимо умови, в яких ветерани захочуть відкривати бізнеси, повертатися на свою попередню роботу чи знаходити нову — це безпосередньо впливатиме на темпи економічного відновлення», — зазначила Бережна.

Детальніше...

Григорій Осовий: в Україні потрібно реформувати систему заробітної плати і впровадити справедливу політику доходів учасників ринку праці PDF Друк Email

alt

Інтернет-видання korrespondent.net у рубриці «Блоги читачів» 29 січня ц.р. опублікував матеріал «Україна - на останньому місці в Європі за рівнем зарплат і пенсій».

«Тому в Україні потрібно реформувати систему заробітної плати і впровадити справедливу політику доходів учасників ринку праці», - зауважує голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

За його словами, Президент України оперативно зреагував на рішучий протест бізнесменів, яких безпідставно «кошмарять » силовики і паралізують роботу на перемогу. На зустрічі з ними Урядовці і РНБО запропонували створити Раду з підтримки підприємництва. При цьому В. Зеленський наголосив:

«Важливо, щоб і кожен із підприємців в Україні виконав свою частину домовленостей: бізнес сплачує податки, працює легально, «в білу», поважає працівників і працівниць».

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< січня 2024 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30        

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання