Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Середа, 01 листопада 2023

Підтримайте профспілкову пресу - передплатіть профспілкові видання! PDF Друк Email

alt

З 1 листопада 2023 року «Укрпошта» відкриває передплату на друковану пресу. Це значить, що саме час оновити передплату на профспілкові медіа на 2024 рік.

Ми не зменшуємо обсяг та періодичність газети "Профспілкові вісті" у наступному – 2024 році. Отже, кількість випусків газет протягом наступного року порівняно з 2023-м не скоротиться.

А ще на вас очікує "Бібліотечка голови профкому" із завжди актуальними методичними матеріалами, рекомендаціями та консультаціями для голів первинок, активістів та членів профспілок.

Детальніше...

Працівники галузі на одному шляху – шляху до Перемоги! PDF Друк Email

alt

27 жовтня п.р., напередодні професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника, на комунальному підприємстві Миколаївської міської ради «Миколаївелектротранс» відбулись урочисті збори за участю Миколаївського міського голови та голови Миколаївської облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення.

З нагоди професійного свята Миколаївський міський голова нагородив 10 кращих працівників підприємства почесними грамотами та подячними листами. В своєму привітанні Олександр Сєнкевич наголосив, що серед нагороджених працівників - ті, хто окрім своєї щоденної роботи, допомагає місту в розборі завалів, будівництві фортифікаційних споруд, роздачі очищеної води, а також навчає майбутніх водіїв тролейбусів. Всі вони є помічниками, людьми, які допомагають нам виживати під час війни.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< листопада 2023 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання