Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Понеділок, 11 вересня 2023

Засідання Громадського університету правових знань для представників профспілок Миколаївщини та позаштатних інституцій НСПП PDF Друк Email

alt

8 вересня п.р., в рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Миколаївській області та Миколаївською обласною радою профспілок, відбулось сорок четверте заняття Громадського університету правових знань.Учасниками заходу стали голови обласних галузевих профспілкових організацій,профспілковий актив, позаштатні інституції НСПП та працівники Відділення.

Засідання Університету розпочалось вступним словом голови Миколаївської обласної ради профспілок, трудового арбітра НСПП Любові Онищенко, яка нагадала присутнім, що у 2008 році було створено Громадський університет правових знань для представників профспілок потенційно конфліктних підприємств, арбітрів та посередників НСПП. Метою запровадження Університету є вдосконалення правовиховного впливу на учасників соціально-трудових відносин, формування в них належного рівня правової свідомості, правової культури, практичних навичок вирішення конфліктних ситуацій легітимним шляхом та створення дієвого механізму правової поінформованості.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< вересня 2023 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання