Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Середа, 08 лютого 2023

ГОТУЄТЬСЯ ДО ДРУКУ ЖУРНАЛ «БІБЛІОТЕЧКА ГОЛОВИ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ» №01-02/2023. ТЕМА: «ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ В ЕПОХУ ЦИФРОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ: ВИКЛИКИ, ЗАГРОЗИ, РОЛЬ ПРОФСПІЛОК» PDF Друк Email

alt

У цьому випуску бібліотечки будуть розглянуті нетипові форми роботи, які не відповідають стандартній або «типовій» моделі повної зайнятості.

Будуть розкриті поняття: види нетипової зайнятості, до якої належать неповний робочий день, тимчасова робота, робота на визначений термін, випадкова та сезонна робота; самозайнята особа; гіг-працівник, тощо. Вивчимо досвід профспілок Європи щодо створення профспілкових організацій саме працівниками нестандартної форми зайнятості.

Детальніше...

Засідання президії обласної організації профспілки працівників ЖКГ PDF Друк Email

alt

1 лютого п.р. в Миколаївській облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення відбулось чергове засідання розширеної президії. На президії була розглянута низка важливих питань: розгляд Ухвали Заводського районного суду м. Миколаєва, про виконання колективних договорів у 2022 р. та основні завдання колективно-договірної роботи на 2023 рік, про проведення урочистих заходів з нагоди професійного свята на підприємствах галузі та інші.

По першому питанню порядку денного президія, у присутності представника позивача, розглянула Ухвалу Заводського районного суду м. Миколаєва про надання згоди або відмову щодо звільнення П.В. Дубровіна, члена профкому, з посади енергетика колективного підприємства «Миколаївліфт» з підстав, передбачених ч.4. ст.40 КЗпП України (прогул). Заслухавши інформацію голови облорганізації профспілки Світлани Начинової, президією облорганізації профспілки одноголосно було прийнято рішення про відмову в наданні згоди на звільнення П.В. Дубровіна, енергетика колективного підприємства «Миколаївліфт, за пунктом 4 ст.40 КЗпП України так, як він був відсутній на роботі з поважних причин – через проблеми зі здоров’ям, що підтверджується відповідними доказами. Своїм рішенням президія облорганізації підтримала рішення первинної профорганізації, яке було прийняте раніше. Президія доручила облорганізації профспілки направити своє рішення до Заводського районного суду м. Миколаєва.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< березня 2023 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання