Миколаївська обласна рада
професійних спілок

П'ятниця, 11 листопада 2022

Уряд України погрожує профспілкам конфіскацією майна PDF Друк Email

alt

Під таким заголовком вийшла велика стаття на незалежній міжнародній медіа-платформі openDemocracy.

Український парламент готується надати уряду повноваження щодо конфіскації майна профспілок, яке потенційно оцінюється в мільярди доларів. Багато хто сприймає це, як спробу тиску на найчисельніше об’єднання профспілок – Федерацію профспілок країни.

На кону десятки адміністративних будівель, санаторіїв, курортів і культурно-спортивних комплексів, побудованих у пізню радянську епоху, включаючи гігантську будівлю Будинку профспілок і центр мистецтв «Жовтневий палац» у Києві. В останні роки Радянського Союзу це майно було передано нинішній Федерації профспілок України (ФПУ).

Детальніше...

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Як діють профспілки в умовах війни PDF Друк Email

alt

10 листопада 2022 року у Києві відбулось засідання Президії ФПУ, на якому ухвалено рішення щодо проведення Ради Федерації професійних спілок України, яке заплановане на 22 грудня ц.р.

На порядок денний Ради запропоновано винести наступні питання: про повноваження членів Ради ФПУ, про внесення змін до складів КРК і Статутної комісії, основним буде обговорюватись питання про зміцнення потенціалу і посилення діяльності ФПУ, її членських організацій в умовах воєнного стану.

Як наголошувалось під час дискусії, це питання полягає у тому, щоб по-перше, проаналізувати, наскільки в умовах сьогодення та викликів, які принесла війна, профспілкові організації, що представляють і захищають права та інтереси своїх членів, спроможні діяти ефективно та рішуче. А по-друге, потрібно визначити чіткий алгоритм подальших дій ФПУ для забезпечення належного результату в її діяльності.

Президія дала старт підготовки до чергового засідання Ради ФПУ.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< листопада 2022 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання