Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Середа, 01 червня 2022

Профспілки України зацікавлені у співробітництві з Міжнародною організацією праці у широкому колі питань PDF Друк Email

alt

Про це заявив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий під час зустрічі з Генеральним директором Міжнародної організації праці Гаєм Райдером, яка відбулась наприкінці травня у режимі відеоконференції.

Г.Осовий подякував Гаю Райдеру за підтримку України у цей складний час, за практику МОП щодо зустрічей з представниками сторін соціального діалогу на передодні Міжнародної конференції праці.

«Ви знаєте, що в процесі реформ в Україні за роки її незалежності у сторін було чимало гостро конфліктних ситуацій, - наголосив Голова ФПУ. - І ми намагалися їх вирішувати в діалозі, використовуючи майданчик НТСЕР, у двосторонніх консультаціях з Урядом і об’єднаннями роботодавців. Дещо вдавалося, інколи доводилося обстоювати шляхом вуличних протестів і страйків. І навіть поданням скарг до МОП (зараз їх там дві). Нажаль, нині в умовах воєнного стану, проблем в соціально-трудовій сфері стало набагато більше. В цих умовах українське суспільство консолідується для протистояння російській окупації і проявляє згуртованість, поступаючись корпоративним та індивідуальним інтересам, свідченням цього є стримане сприйняття профспілками і працівниками закону «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного часу», як вимушену міру».

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2022 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання