Миколаївська обласна рада
професійних спілок

П'ятниця, 17 грудня 2021

До уваги голів членських профорганізацій! PDF Друк Email

Шановні колеги!

Відповідно до Стратегії діяльності ФПУ на 2021-2026 роки «Час дій та якісних змін», затвердженої VIII з’їздом Федерації профспілок України, поставлено завдання щодо посилення ефективності висвітлення профспілкової інформації та охоплення більш широкої аудиторії, зокрема в трудових колективах, профспілкових організаціях та серед широкої громадськості.

Ми ставимо амбітну мету – запровадження нових інформаційних технологій у діяльність кожної профспілкової організації. Це можливо зробити лише використовуючи соціальні мережі.

Детальніше...

Рада ФПУ – час консолідуватись! PDF Друк Email

alt

Завдання Федерації профспілок України на 2022 рік щодо посилення захисту економічних, трудових і соціальних прав та інтересів спілчан обговорили члени Ради ФПУ на засіданні в Києві 16 грудня ц.р.

У доповіді з цього актуального питання зазначалось, що у поточному році соціально-економічна ситуація в Україні характеризувалася надповільним відновленням економіки, зависоким рівнем інфляції, збереженням показників тінізації економіки тощо.

Ринок праці зазнав негативного впливу через структурні зміни в економіці, процеси приватизації, реформу адміністративно-територіального устрою, тривалу пандемію коронавірусу та введення режиму обов'язкової вакцинації для окремих категорій працівників.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< грудня 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання