Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Середа, 15 грудня 2021

Святкуємо Новий рік активно! PDF Друк Email

alt

Новорічний шахово-шашковий турнір Миколаївської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» відбувся 14 грудня ц.р. в обласному шаховому клубі. В змаганнях взяли участь команди Радсадівської ОТГ, державного підприємства «Укрхімтрансаміак», обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, Миколаївської ТЕЦ та Державного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування». Тридцять учасників змагались за перемогу. Зі святом спортсменів привітали – голова ГО «МОО ФСТ «Україна» Андрій Бурбан, голова облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Світлана Начинова та директор обласного шахового клубу Руслан Хамзин.

Детальніше...

Президія ФПУ про завдання профспілок на 2022 рік PDF Друк Email

alt

Президія Федерації профспілок України 14 грудня 2021 року на своєму засіданні розглянула питання щодо проведення засідання Ради ФПУ, яке заплановане на 16 грудня ц.р., а також проекти постанов Ради ФПУ.

Дискусія розгорнулась навколо проектів постанов «Про завдання ФПУ на 2022 рік щодо посилення захисту економічних, трудових і соціальних інтересів членів профспілок в умовах трансформаційних змін на ринку праці та реформування законодавства з питань соціально-трудових відносин», «Про ситуацію в майновому комплексі ФПУ та стан корпоративного управління і розвитку активів ФПУ», «Про стан виконання заходів з реалізації Стратегії діяльності ФПУ на 2021-2026 роки «Час дій та якісних змін» та ін.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< грудня 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання