Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Середа, 18 серпня 2021

Ускладнення соціально-трудових відносин в колективах закладів культури потребує реагування: проведено робочу зустріч PDF Друк Email

alt

16 серпня п.р. у приміщенні Миколаївської облпрофради проведено робочу зустріч за участю представників облпрофради, Миколаївського обласного комітету профспілки працівників культури та відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області.

Під час зустрічі голова обласного комітету профспілки працівників культури Любов Назарова проінформувала присутніх про те, що у ряді закладів культури м. Миколаєва відбулись кадрові зміни – на конкурсній основі обрано нових керівників цих закладів. Є побоювання, що не всі конкурси на посаду директорів було проведено з додержанням відповідної процедури. Крім того, є випадки втручання роботодавця у діяльність первинної профспілкової організації, чим порушується закріплений Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» принцип незалежності профспілок. Також в одному із закладів є вірогідність масового скорочення працівників. Як наслідок, у трудових колективах зростає напруженість соціально-трудових відносин.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2022 року для працездатних осіб з урахуванням суми обов'язкових платежів склав

  6032 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< серпня 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання