![IMG 20150827 144257](/images/IMG_20150827_144257.jpg)
27 серпня п.р., в рамках Угоди про співпрацю між Миколаївською обласною радою профспілок та Інспекцією з питань захисту прав споживачів у Миколаївській області (далі - Інспекція), облпрофрадою організовано виїзний прийом громадян на базі Міської організації профспілки працівників АПК, харчової, переробної та хлібопекарної промисловості.Роз’яснення та консультації профактивістам надавав в.о. начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Миколаївській області – Віталій Кір’янков.
Просвітницький захід було розпочато з роз’яснення основних прав споживачів та механізму їх захисту відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Окремо виступаючий зупинився на питанні судового захисту прав споживачів, наголосивши, що споживачі звільняються від сплати державного мита за позовами, що пов’язані з порушенням їх прав.
Детальніше...
|