![IMG 3107](/images/IMG_3107.jpg)
22 серпня 2015 року Миколаївська обласна організація профспілки працівників соціальної сфери спільно з Миколаївською міською громадською організацією ФСТ «Спартак» провели VІІІ спартакіаду працівників соціальної сфери, присвячену 24 річниці незалежності України, на базі санаторію ім.Судковського (Очаківський район).
В урочистому відкритті спартакіади взяли участь голова обласної профспілки Ольга Василюк та начальник відділу департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Єльчиєва.
Змагання розпочалися з веселої розминки, яку прямо на морському узбережжі провела інструктор центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Оксана Соловйова.
Детальніше...
|