![Картинки по запросу 25 вересня день машинобудівника](http://west-express.info/uploads/logo/calendar/kalendar259.jpg)
Шановні працівники машинобудівної галузі!
Від президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом –
Днем машинобудівника!
Машинобудівний комплекс завжди був і залишається одним з провідних секторів вітчизняної індустрії, потужним фундаментом економіки країни і водночас відіграє значну роль в промисловому комплексі нашої області.
Високоякісна сучасна новітня техніка, яку виробляють миколаївські машинобудівники, примножує славу і авторитет не тільки Миколаївщини але і всієї України.
Напередодні професійного свята прийміть щирі побажання міцного здоров’я, щастя, добробуту, успіхів та нових трудових звершень!
Голова облпрофради Юрій Толмачов Детальніше...
|