![alt](/images/stories/21.12.23.jpg)
20 грудня п.р. відбулося засідання президії обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я в режимі онлайн та офлайн.
Розглядалися питання організаційної побудови обласної профорганізації, збору коштів на допомогу ЗСУ, планування роботи на 2024 рік, про проведення спортивно-масової роботи та святкування новорічно-різдвяних свят для членів профспілки, їх дітей та інше.
Детальніше...
|