![14.07.15 001](/images/14.07.15_001.jpg)
14 липня п.р. відбувся День облпрофради в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі - “Відпустка в запитаннях та відповідях”.На заході була присутня Лідія Гашинська - голова первинної профспілкової організації театру та весь трудовий колектив. Актуальні питання та нововведення діючого законодавства про відпустки були висвітлені головним спеціалістом з правової роботи облпрофради - Надією Матвєєвою.
Захід було розпочато Миколаєм Кравченко — художнім керівником Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.
Детальніше...
|