Відбулось VI засідання ради Миколаївської обласної ради профспілок
15 грудня 2015 року проведено VІ засідання ради Миколаївської обласної ради профспілок з порядком денним:
- «Про підтвердження повноважень нових членів ради»;
- «Про скликання ХХІІІ Миколаївської міжспілкової конференції профспілок»;
- «Про вибори делегатів на VIІ з’їзд Федерації профспілок України»;
- «Про делегування представника Миколаївської облпрофради до складу Ради ФПУ».
По всіх питаннях порядку денного членами ради були прийняті відповідні рішення.
По закінченню засідання ради всім присутнім було запропоновано взяти участь у постійно діючому семінарі «Трудова школа» Юрія Бузгудана та Оксани Скоморощенко. В ході дводенного семінару 15-16 грудня 2015 року було репрезентовано теми: «Соціальні технології – зброя в руках профспілок» та «Цінності профспілкового руху».
В заході прийняли участь представники 17 галузевих організацій профспілок та крупних профорганізацій. Загалом 36 осіб. Учасники «Трудової школи» відзначили високий професійний рівень лекторів та висловили побажання на подальшу співпрацю.