13 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості
Шановні працівники газових підприємств Миколаївщини!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки.
Це свято людей, які присвятили своє життя нелегкій, але важливій справі.
Сердечно вітаю всіх, хто віддав свою працю у минулому і трудиться зараз у газовій галузі нашого краю, з професійним святом, бажаю міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів в ім’я подальшого розвитку газової галузі.
Голова облпрофради Юрій Толмачов