Актуально
До уваги членських організацій облпрофради! Шановні спілчани! З 3 квітня 2023 року апарат Миколаївської обласної ради профспілок працює в офісних приміщеннях Будинку спілок облпрофради. При необхідності можна звертатися: - з загальних питань до голови облпрофради Онищенко Любові Миколаївни за тел. 050-175-57-66; - з організаційних питань до завідувачки відділу з організаційних питань облпрофради Євстаф’євої Наталії Петрівни за тел. 068-100-12-10; - з питань трудового законодавства до завідувачки відділу з правової роботи Чернової Олени Вікторівни за тел.096-043-73-84. |
Підтримайте профспілкову пресу - передплатіть профспілкові видання!
З 1 листопада 2023 року «Укрпошта» відкриває передплату на друковану пресу. Це значить, що саме час оновити передплату на профспілкові медіа на 2024 рік.
Ми не зменшуємо обсяг та періодичність газети "Профспілкові вісті" у наступному – 2024 році. Отже, кількість випусків газет протягом наступного року порівняно з 2023-м не скоротиться.
А ще на вас очікує "Бібліотечка голови профкому" із завжди актуальними методичними матеріалами, рекомендаціями та консультаціями для голів первинок, активістів та членів профспілок.
Оформити передплату на друковані центральні профспілкові видання можна у всіх відділеннях Укрпошти, центрах передплати друкованих видань, операційних залах поштамтів, тощо.
Але найзручніше передплатити наші видання - онлайн, через веб-сторінки Укрпошти чи ДП "Преса".
Для цього лише варто перейти за посиланнями:
газета "Профспілкові вісті" -
журнал "Бібліотечка голови профкому" -
Підтримайте профспілкову пресу - передплатіть профспілкові видання!
«Профінформ»